10 lutego 2016

Płyty formatki teflonowe PTFE

Płyty i formatki z teflonu

 

W ciągłej sprzedaży posiadamy płyty i formatki teflonowe PTFE. Płyty sprzedajemy w standardowych formatach lub docinamy na wymiar klienta. Wszystkie płyty zostały wyprodukowane zgodnie z obowiązującymi standardami. Płyta teflonowa jest bardzo odporna na działanie agresywnych mediów i wysokich temperatur. Znajduje szerokie zastosowanie w przemyśle chemicznym i petrochemicznym. Zobacz rozmiary płyt

 

Płyty tniemy również na wymiar klienta

Płyta teflonowa PTFE tabela rozmiarów

 

Naszą ofertę kierujemy do osób, które:Płyta teflonowa

  • poszukują produktów wysokiej jakości,
  • preferują krótkie terminy realizacji zamówień,
  • cenią terminowe dostawy,
  • oczekują dostawy towarów zgodnych z zamówieniem,
  • przywiązują uwagę do szerokiego wyboru produktów.

 

Płyta teflonowa zastosowanie

Płyta PTFE teflonowa ze względu na swoje właściwości znajduje szerokie zastosowanie w miejscach gdzie nie możemy użyć standardowych materiałów. Jest bardzo odporna na ścieranie, agresywne media, kwasy i wysokie temperatury. Te tworzywa konstrukcyjne są również bardzo dobrym izolatorem.Występuje również pod nazwą tecaflon.

Przy planowaniu cięcia płyt we własnym zakresie należy doliczyć do każdego formatu ok 3 mm, które zostanie stracone z materiału jako wiór. Służymy wsparciem technicznym w wyborze odpowiedniego formatu.

Płyty formatki z teflonu mogą zostać docięte pod konkretny wymiar wskazany przez klienta. Przy wyborze materiału należy brać po uwagę tolerancje wymiarowe półfabrykatów.

 

Zobacz nasze inne półfabrykaty teflonowe

 

 

Sprzedaż płyt teflonowych

Prowadzimy ciągłą sprzedaż półfabrykatów teflonowych wg zamówienia klienta. Produkty z naszej oferty gwarantują najwyższą jakość i niezawodność. Płyty są doskonałym materiałem do obróbki CNC.

Cena płyty teflonowej kalkulowana jest na zapytanie. Przy zakupie płyt należy pamiętać o naddatkach i tolerancjach z jaką produkowane są wszystkie tworzywa konstrukcyjne. 

Płyty formatki teflonowe PTFE regularne dostawy do: Warszawa, Poznań, Sochaczew, Leszno, Gdańsk, Wrocław, Katowice, Zabrze, Gliwice, Śląsk, Bydgoszcz, Kraków, Lublin, Olsztyn, Zielona Góra, Szczecin i innych miejsc w Polsce.

Formatki teflonowe

Docięte na wymiar kawałki całej płyty pozwalają na oszczędności, a przy tym często nie wymagają już dalszej obróbki. Formatki teflonowe docinamy z całych płyt na dowolny wymiar. W przypadku małych formatów należy liczyć się z minimum logistycznym. W celu wyceny zachęcamy do kontaktu.