Płyty gumowe – oferta 2022

Asortyment gum w naszej ofercie 2022 pozostaje bez zmian. Mimo trudnej sytuacji na rynku możemy zagwarantować pełną dostępność wszystkich mieszanek gumowych w pełnym zakresie formatów. Natomiast cena gumy w 2022 r. najprawdopodobniej wzrośnie co jest naturalną odpowiedzią na aktualną sytuację gospodarczą. Dlatego każdorazowo na zapytanie udzielamy informacji na temat czasu realizacji i kosztów zakupu.

płyty gumowe -oferta 2022

Płyty gumowe całe nawoje i formatki cięte na wymiar

W naszej ofercie niezmiennie znajdują się mieszanki gumowe najchętniej wybierane przez klientów:
SBR – guma ogólnego użytku
NBR – guma olejoodporna
EPDM – guma o podwyższonej odporności na warunki atmosferyczne

Każdą z wyżej wymienionych płyt gumowych możemy zaoferować w wersji wzmocnionej przekładką z tkaniny. Należy mieć na względzie, że guma zbrojona sprzedawana jest z określonym minimum zakupowym (całe rolki lub arkusze).

Tak jak do tej pory będziemy oferować zarówno płyty gumowe w rolkach jak i cięcie płyt gumowych na wymiar. W przypadku rotujących wariantów, jak np.: guma SBR o grubości #3,#5, #10mm możliwość zakupu pojedynczych mat czy formatek według zapotrzebowania. Dla gum specjalistycznych i nietypowych grubości płyt gumowych określane będzie minimum logistyczne, aby nie generować odpadów. Wszystkie gumy na wymiar podlegają indywidualnej wycenie.

Na zapytanie dostarczamy również specjalistyczne płyty gumowe z certyfikatami takie jak:
NR-L – guma spożywcza
–  CR-TP – guma trudnopalna
a także guma silikonowa naturalna- biała i czerwona.

Cena płyt gumowych 2022

Niestety rokowania na cennik płyt gumowy 2022 nie są pomyślne i uzasadnione sytuacją gospodarczą. Ciągłe wzrosty cen surowców, transportu i energii wymuszają zwiększanie cen produktów. Wysokość podwyżek na tą chwilę nie jest znana. Jedyną gwarancją ceny jest zakup płyt gumowych jeszcze w grudniu 2021, aby uzupełnić stany magazynowe.

Sprzedaż płyt gumowych

Wszystkie gumy w rolkach można zamówić telefonicznie lub mailowo (w większości towar dostępny jest od ręki). Maty gumowe na wymiar wymagają indywidualnej wyceny, dlatego zachęcamy do składania zapytań w formie pisemnej na e-mail: enimat@enimat.pl. Wszystkie zamówienia wysyłamy kurierem na wskazany adres. Zapewniamy szybką wycenę i sprawną realizację – sprawdź: 780-090-280.