7 stycznia 2016

Płyty gumowe

Płyty gumowe Trudnościeralne płyty gumowe i maty gumowe znajdują szerokie zastosowanie w wielu gałęziach gospodarki. Są powszechnie wykorzystywane w przemyśle maszynowym, wydobywczym, spożywczym, petrochemicznym i rolnictwie.
W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór asortymentu. Płyty gumowe i maty gumowe o podwyższonej wytrzymałości, odporne na uszkodzenia mechaniczne i  ścieranie. Doskonałe jako gruba guma na podłogę,  blaty stołów warsztatowych, wibroizolatory,  guma do wyłożenia i materiał na wszelkiego rodzaju uszczelnienia.
  W ciągłej sprzedaży posiadamy płyty gumowe: płyty gumowe zbrojone i płyty gumowe bez przekładek   wykładziny ryflowane na wymiar                                                                                      Kliknij i sprawdź rozmiary płyt gumowych                                                                              

Sprzedaż i dostawa gumowe płyty - sprawdź szczegóły naszej oferty

 
Naszą ofertę kierujemy do osób, które:
  • poszukują produktów wysokiej jakości,
  • preferują krótkie terminy realizacji zamówień,
  • cenią terminowe dostawy,
  • oczekują dostawy towarów zgodnych z zamówieniem,
  • przywiązują uwagę do szerokiego wyboru produktów.
 
Zalety płyty gumowych produkowanych w Polsce:
  • szeroki wybór rodzajów i rozmiarów,
  • duża wytrzymałość na uszkodzenia,
  • łatwość do utrzymania w czystości.
 

Zobacz od czego zależy cena naszego asortymentu

Ceny płyt są zależne od rodzaju mieszanki z jakiej zostały wulkanizowane. Najtańsze są płyty gumowe i maty gumowe standardowe ogólnego zastosowania (sbr płyty), a droższe są płyty gumowe do kontaktu z żywnością. Dlatego koszt zakupu płyty EPDM , NBR, czy SBR jest zupełnie inny. Cena zależna jest również od grubości i formatu. Im większa grubość i format tym cena płyty jest wyższa ponieważ zwiększa się waga produktu. Aby sprawdzić szczegółowy cennik zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy odpowiedzi na każde pytanie i przygotujemy szczegółową kalkulację. Jeśli zadajesz sobie pytanie gdzie mogę kupić płyty gumowe, ile kosztuje płyta gumowa lub jaką płytę wybrać - zadzwoń do nas, chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.
 

Wulkanizowane płyty sbr produkcja na wymiar - szerokość i długość na zamówienie

Jako producent mat gumowych z wieloletnim doświadczeniem w dostarczaniu płyt gumowych robionych na zamówienie dysponujemy odpowiednim doświadczeniem i zasobami aby realizować nawet najbardziej zaawansowane zamówienia. Realizowaliśmy zamówienia min. na płyty gumowe na stoły warsztatowe, przekładki elektroizolacyjne, maty ochronne na ściany, płyty gumowe na zsypy, fartuchy do taśm transportujących itd. Wszystkie płyty gumowe z naszej oferty cięte na wymiar produkowane są z odpowiednią tolerancją cięcia zarówno w plusie jak i w minusie. Przed zamówieniem warto upewnić się jaka skala tolerancji przyjmowana jest w przypadku konkretnej płyty. Przy kalkulacji maty z gumy wyciętej na wymiar należy pamiętać o tolerancjach na cięciu, które wynoszą od 0 do 10 mm na plusie zależnie od rodzaju cięcia i grubości płyty z gumy. W sprzedaży posiadamy produkty bez przekładek, z jedną przekładką i z dwoma przekładkami. Płyty gumowe regularnie dostarczamy do: Warszawa, Poznań, Gdańsk, Wrocław, Katowice, Tarnów, Białystok, Zabrze, Częstochowa, Gliwice, Toruń, Goleniów, Wolbrom, Śląsk, Bydgoszcz, Kraków, Lublin, Olsztyn, Zielona Góra, Szczecin i innych miejsc w Polsce.
 

Płyty gumowe sklep internetowy allegro olx

W trosce o korzystny stosunek ceny do jakości nie prowadzimy sprzedaży produktów na platformach handlowych. Dlatego możemy zaproponować Państwu nasze produkty w bardzo atrakcyjnej cenie bez prowizji pośredników. Jeśli preferują Państwo zakupy przez koszyk możemy polecić sklep internetowy z płytami gumowymi, który dystrybuuje nasze płyty. Jednocześnie informujemy, że prowadzimy ciągłą sprzedaż naszego asortymentu. Zamówienia można składać przez telefon lub mailem. Pracujemy od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8 do 16 oraz w piątki od 8 do 14. Wysyłki realizujemy na terenie całego kraju. Posiadamy płyty gumowe Stomil Bydgoszcz, Wolbrom, Goleniów i inne. Nasz asortyment dostarczamy do klientów w całej Polsce.
 

Zobacz jakie są właściwości rodzajów płyty gumowe SBR, EPDM i NBR

Płyty wulkanizowane stanowią doskonały materiał do wycinania uszczelek i innych wyrobów gumowych. Ich szeroki wybór pozwala na wszechstronne wykorzystanie płyt gumowych również jako podkłady pod maszyny i urządzenia do tłumienia drgań. Mogą służyć również jako podkłady ochronne lub zabezpieczenie posadzek lub ścian. Najczęściej wybierana jest płyta gumowa SBR ze względu na cenę i dostępność. Nasze produkty doskonale sprawdzają się również jako maty na stoły warsztatowe. Tu zwłaszcza polecamy płyty gumowe odporne na olej. Stosowanie takiego asortymentu zabezpiecza blat stołu przed uszkodzeniem, a miejsce pracy czyni bezpieczniejszym i czystszym. Również blaty gumowe są bardzo łatwe do utrzymania w czystości. Polecamy płyty gumowe do różnorodnych zastosowań. Prosimy o kontakt w przypadku jakichkolwiek pytań. Odpowiemy na wszystkie pytania i podzielimy się naszą wiedzą na temat oferowanego asortymentu.  

Zobacz najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów.

Czy płyty z gumy można ciąć? Oczywiście wszystkie nasze produkty można docinać na różną długość oraz szerokość przy czym należy pamiętać o pewnych ograniczeniach. Ponieważ płyta może być produkowana w określonej szerokości i długości te wartości wyznaczają długość maksymalną jednego boku. W celu otrzymania pomocy prosimy o kontakt z naszymi specjalistami. Czym można ciąć płyty i jak ciąć gumę? Niestety cięcie litych płyt z mieszanek gumowych nie jest sprawą prostą. O ile nie ma wielkich trudności w cięciu produktów grubości 1,2 i 3 mm to cięcie płyt powyżej 5 mm może nastręczyć kłopotów ponieważ wymagane są do tego odpowiednie narzędzia. Dlatego warto aby grubsza płyta była docinana na specjalnej pile. Dzięki temu cięcia nie będą poszarpane, a rozmiary zostaną zachowane. Jaki klej jest najlepszy do płyt gumowych? Z uwagi na bardzo dużą różnorodność klejów za każdym razem warto skonsultować się z sprzedawcą kleju i zapytać o jego indywidualne parametry użytkowe i sposób klejenia. Z reguły przyjmuje się odpowiedni powinna być większość klejów przeznaczonych do gumy i kauczuku. Chyba że klej będzie pracował w specyficznym środowisku wówczas należy dokonać szczegółowego wyboru. Czy płyta występuje wyłącznie w czarnym kolorze? Czarny kolor to charakterystyczny, najczęściej spotykany i powszechny kolor produktów wykonanych z kauczuku. Oczywiście należy pamiętać, że są od tego pewne odstępstwa. Na przykład gumowe płyty posiadające możliwość kontaktu z żywnością mają kolor beżowy. Istniej również możliwość dodawania barwnika do produkowanych płyt. Dzięki temu można również wulkanizować płyty czerwone, szare i niebieskie. Nasycenie barwy może być różne i jest zależne od ilości dodanego barwnika. Które produkty wybrać, jak dobrać odpowiednią płytę Na pewno należy wybierać produkty pod konkretne zastosowanie. Dla ogólnego zastosowania wystarczą płyty gumowe sbr a na przykład do kontaktu z olejami najwłaściwsze będą gumowe płyty NBR, do żywności NR. W przypadku problemów z doborem odpowiedniego produktu prosimy o kontakt z naszym działem technicznym, który służy Państwu pomocą i wsparciem. Aby dobrać właściwe produkty i cieszyć się ich wysoką jakością należy precyzyjnie określić środowisko pracy. Jaka jest gwarancja? Nasze produkty posiadają 12 miesięczną gwarancję. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych, które są wynikiem nie właściwego użytkowania. Stąd bardzo ważne jest aby dobierać płyty właściwie. Oczywiście gwarantujemy najwyższą jakość naszych produktów. Jeszcze raz zachęcamy do kontaktu z nami i przekazywania wszelkich zapytań i wątpliwości.
Wyłożenie gumowe jak dobrać właściwe? Podobnie jak w przypadku innych produktów również w tym wypadku najlepiej jest wybrać konkretny rodzaj wyłożenia z gumy, które będzie stosowne do warunków pracy oraz wymagań. Ze względu na szeroki wybór mieszanek gumowych właściwy wybór nie powinien nastręczać wielu problemów. Do wyboru klienta płyty gumowe SBR, NBR, EPDM, NR-L i inne. Gumy budowlane, gumy na taras i ogród dostępne w naszym sklepie. Oczywiście doradzamy wybór odpowiedniego produktu.  

Płyty z regranulatu gumowego czy warto?

N rynku dostępne są również płyty z regranulatu gumowego. Ze względu na gorszą jakość surowca (guma z po recyklingu) są znacznie gorszej jakości od arkuszy z gumy produkowanej z mieszanek renomowanych producentów. Są to tanie płyty gumowe o niższych parametrach użytkowych.

Płyty wulkanizowane SBR

Wszystkie płyty gumowe SBR z naszej oferty to płyty wulkanizowane. W sprzedaży guma w rolce i w arkuszach - proponowany format zależy od grubości płyty. Ponadto zapewniamy również zbrojone płyty wulkanizowane SBR. Guma ogólnego użytku występuje również pod postacią wykładzin gumowych o różnych wzorach: molet krążkowy i ryfel.