7 stycznia 2016

Płyty gumowe

 Płyty gumoweTrudnościeralne płyty i maty gumowe znajdują szerokie zastosowanie w wielu gałęziach gospodarki. Są powszechnie wykorzystywane w przemyśle maszynowym, wydobywczym, spożywczym, petrochemicznym i rolnictwie.

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór płyt i mat gumowych o podwyższonej wytrzymałości, odpornych na uszkodzenia mechaniczne i  ścieranie. Doskonałe jako blaty stołów warsztatowych, wibroizolatory i materiał na wszelkiego rodzaju uszczelnienia.

 

 

wykładziny ryflowane na wymiar

 

 

 

                                                                               Kliknij i sprawdź rozmiary płyt gumowych                                                                            

 

Sprzedaż płyt gumowych

 

Naszą ofertę kierujemy do osób, które:

  • poszukują produktów wysokiej jakości,
  • preferują krótkie terminy realizacji zamówień,
  • cenią terminowe dostawy,
  • oczekują dostawy towarów zgodnych z zamówieniem,
  • przywiązują uwagę do szerokiego wyboru produktów.

 

Zalety płyty gumowych:

  • szeroki wybór rodzajów i rozmiarów,
  • duża wytrzymałość na uszkodzenia,
  • łatwość do utrzymania w czystości.

 

Płyta gumowa – CENA

Ceny płyt są zależne od rodzaju mieszanki z jakiej zostały wulkanizowane. Najtańsze są płyty standardowe – ogólnego zastosowania, a droższe są płyty do kontaktu z żywnością, odporne na olej i odporne na warunki atmosferyczne. Cena zależna jest również od grubości i formatu. Im większa grubość i format tym cena płyty jest wyższa ponieważ zwiększa się waga produktu.

 

Produkcja płyt gumowych na wymiar

Jako producent mat gumowych z wieloletnim doświadczeniem w dostarczaniu płyt gumowych robionych na zamówienie dysponujemy odpowiednim doświadczeniem i zasobami aby realizować nawet najbardziej zaawansowane zamówienia. Realizowaliśmy zamówienia min. na płyty gumowe na stoły warsztatowe, przekładki elektroizolacyjne, maty ochronne na ściany, płyty gumowe na zsypy, fartuchy do taśm transportujących itd.

Wszystkie płyty gumowe cięte na wymiar produkowane są z odpowiednią tolerancją cięcia zarówno w plusie jak i w minusie. Przed zamówieniem warto upewnić się jaka skala tolerancji przyjmowana jest w przypadku konkretnej płyty.

Przy kalkulacji maty z gumy wyciętej na wymiar należy pamiętać o tolerancjach na cięciu, które wynoszą od 0 do 10mm na plusie zależnie od rodzaju cięcia i grubości płyty z gumy. W sprzedaży posiadamy płyty bez przekładek, z jedną przekładką i z dwoma przekładkami.

Płyty i maty gumowe regularnie dostarczamy do: Warszawa, Poznań, Gdańsk, Wrocław, Katowice, Tarnów, Białystok, Zabrze, Częstochowa, Gliwice, Toruń, Goleniów, Wolbrom, Śląsk, Bydgoszcz, Kraków, Lublin, Olsztyn, Zielona Góra, Szczecin i innych miejsc w Polsce.

 

Płyty gumowe allegro olx

W trosce o korzystny stosunek ceny do jakości nie prowadzimy sprzedaży produktów na platformach handlowych. Dlatego możemy zaproponować Państwu nasze produkty w bardzo atrakcyjnej cenie bez prowizji pośredników. Jeśli preferują Państwo zakupy przez koszyk możemy polecić sklep internetowy z płytami gumowymi, który dystrybuuje nasze płyty. Jednocześnie informujemy, że prowadzimy ciągłą sprzedaż naszego asortymentu. Zamówienia można składać przez telefon lub mailem. Wysyłki realizujemy na terenie całego kraju.

Posiadamy płyty gumowe Stomil Bydgoszcz, Wolbrom, Goleniów i inne

 

Płyty gumowe SBR, EPDM i NBR

Płyty gumowe wulkanizowane stanowią doskonały materiał do wycinania uszczelek i innych wyrobów gumowych. Ich szeroki wybór pozwala na wszechstronne wykorzystanie płyt gumowych również jako podkłady pod maszyny i urządzenia do tłumienia drgań. Mogą służyć również jako podkłady ochronne lub zabezpieczenie posadzek lub ścian.

Płyty gumowe doskonale sprawdzają się również jako maty na stoły warsztatowe. Tu zwłaszcza polecamy płyty gumowe odporne na olej. Stosowanie takich płyt zabezpiecza blat stołu przed uszkodzeniem, a miejsce pracy czyni bezpieczniejszym i czystszym.

Płyty gumowe polecamy do różnorodnych zastosowań. Prosimy o kontakt w przypadku jakichkolwiek pytań. Odpowiemy na pytania jakie płyty gumowe wybrać.

Zapytaj o pomoc konsultanta