Płyty i wykładziny gumowe oferta 2019

Zapoznaj się z nową ofertą na płyty gumowe. Nasza asortyment powiększył się o maty gumowe perforowane, maty gumowe elektroizolacyjne oraz uszczeklki gumowe na wymiar. W ciągłej sprzedaży posiadamy płyty gumowe SBR, płyty gumowe NBR, płyty gumowe EPDM, wykładziny gumowe metro, wykładziny gumowe ryflowane w szerokim zakresie formatów. Płyty i wykładziny gumowe oferta 2019 zapewnia duży wybór formatów – sprawdź. Oferujemy całe rolki oraz maty gumowe docięte na wymiar.

                             Szeroki wybór wykładzin i płyt gumowych. Sprawdź ofertę 2019 i zamów: 780-090-280.

 

Płyty i wykładziny gumowe oferta 2019 – nowe produkty

Z myślą o naszych klientach powiększamy zaplecze produktów gumowych wprowadzając w 2019 roku do oferty specjalistyczne wykładziny i maty gumowe. Na rynku pojawia się coraz więcej rozwiązań z gumy, gdyż jest to materiał trudno ścieralny, niezwykle wytrzymały, a przy tym elastyczny. To sprawia, że płyty gumowe w niektórych aplikacjach nie mają sobie równych. Sprawdź nowości z naszej oferty 2019 :

płyty i wykładziny gumowe oferta 2018

 

 

Zobacz pełną ofertę 2019 na płyty gumowe

Tymczasem trendy na rynku płyt gumowych zmierzają w kierunku spersonalizowanych zamówień. Dlatego niezmiennie stawiamy na nietypowe zamówienia według indywidualnych wymagań klienta – czyli płyta gumowa cięta na wymiar. Płyty gumowe znajdują szerokie zastosowanie:

Płyty gumowe, maty gumowe, uszczelki gumowe – cięcie na wymiar

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów poszerzamy zakres nietypowych realizacji z płyt gumowych według niestandardowego wymiaru. W stałej ofercie znajduje się guma na metry – obecnie docinamy cale rolki gumy o szerokości 1,2 m lub 1,4 m na mniejsze maty gumowe i dywaniki gumowe oraz pasy gumowe. Również podejmujemy się zleceń na wykonanie uszczelki z gumy według projektu przesłanego przez klienta.

Sprzedaż płyt gumowych

Płyty i wykładziny gumowe dostarczamy do wszystkich miast w Polsce za pomocą sprawdzonych firm przewozowych. Czas realizacji i cena są ustalane indywidualnie z klientem na każdorazowe zapytanie. Zamówienia można składać telefonicznie, mailowo lub w siedzibie firmy. Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.

 

 

 

 

 

Zapytaj o pomoc konsultanta