24 lutego 2016

Poliacetal POM C płyty i formatki

Płyty z poliacetalu
Płyty z poliacetalu POM C. Inne nazwy handlowe to ertacetal lub tecaform. Poliacetal jest często wybieranym tworzywem konstrukcyjnym. W naszej ofercie posiadamy płyty różnych grubości. Naszym klientom dostarczamy półfabrykaty w rozmiarach standardowych lub formatki docięte na wymiar. Przy wyborze półfabrykatów należy pamiętać o tolerancjach rozmiarowych.
Tworzywa konstrukcyjne z grupy POM C są materiałem łatwym w obróbce. Ze względu na swoją charakterystykę są bardzo często wybierane jako tworzywo do produkcji wielu elementów maszyn i urządzeń.
  tworzywa dociete na wymiar

 

 

Płyty z poliacetalu POM C, zobacz jakie są rozmiary płyt

WordPress Data Table Plugin   Naszą ofertę kierujemy do osób, które:
  • poszukują produktów wysokiej jakości,
  • preferują krótkie terminy realizacji zamówień,
  • cenią terminowe dostawy,
  • oczekują dostawy towarów zgodnych z zamówieniem,
  • przywiązują uwagę do szerokiego wyboru produktów.
 

Płyta poliacetalowa zastosowanie

Dzięki swoim właściwościom Poliacetal POM C bardzo często wykorzystywany jest w przemyśle maszynowym, spożywczym, chemicznym i przetwórczym. Te tworzywa konstrukcyjne doskonale nadają się do produkcji detali do maszyn pracujących w przemyśle spożywczym, elementów elektroizolacyjnych, łożysk i innych części o wysokiej precyzji wykonania. Materiał cechuje się bardzo dobrymi właściwościami obróbczymi, niską absorbcją wilgoci, wysoką odpornością mechaniczną i dobrymi cechami ślizgowymi. Tworzywa z atestem PZH do kontaktu z żywnością.
 

Sprzedaż i cena płyt z POM C w kolorze białym i w kolorze czarnym

Nasza oferta obejmuje płyty w rozmiarach typowych 1m x 2m oraz wszystkie inne produkty docinane na zamówienie. Na zlecenie tniemy listwy, formatki, ślizgi oraz płaskowniki z poliacetalu. Prowadzimy sprzedaż na terenie całej Polski. Każdy płyta może zostać doręczona pod dowolny adres.  

Cennik płyt z tworzywa ertacetal, boracetal lub tecaform

Każda płyta posiada odrębną cenę ze względu na różną grubość oraz format. W przypadku produktów docinanych na wymiar wszystkie ceny ustalane są z klientem według określonych parametrów. Ceny płyt z poliacetalu prosimy każdorazowo sprawdzać w dziale obsługi klienta. Cena płyt zależna jest również od kursu euro. Sklep internetowy, hurtownia tworzyw sztucznych Regularne dostawy do: Warszawa, Poznań, Sochaczew, Leszno, Gdańsk, Wrocław, Katowice, Tarnów, Zabrze, Toruń, Gliwice, Śląsk, Bydgoszcz, Kraków, Lublin, Olsztyn, Zielona Góra, Szczecin i innych miejsc w Polsce. Sprawdź również inne produkty z poliacetalu