Płyty na zsyp do silosu zbożowego

plyty-na-zsyp-do-silosaBardzo odporne na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne. Doskonale nadają się do wykładania powierzchni wszelkiego rodzaju z zsypów i pojemników, w których przechowywane są materiały cierne takie jak ziarno i innego ciała stałe. Płyty są łatwe w montażu i transporcie. Bardzo łatwo utrzymać je w czystości. Każda płyta do zsypu silosa posiada certyfikaty i dopuszczenia do żywności zgodne z unijnymi rozporządzeniami. Płyty zostały wyprodukowane w Europie i spełniają wszystkie wymagania obowiązujące na terenie UE.

Oferujemy płyty do zsypów z teflonu i polietylenu

Wybierz nasze płyty jeśli:

  • szukasz trudnościeralnych płyty do zabezpieczenia powierzchni przy przesyłaniu materiałów ciernych,
  • potrzebujesz płyty odpornych na zniszczenia gwarantujących długotrwałe użytkowanie,
  • cenisz terminowe dostawy,
  • poszukujesz produktów docinanych na wymiar

Płyty do zsypu do silosów docinamy na wymiar

Charakterystyka materiałów:

Grubość płyty: od 3mm do 30mm

Szerokość: max 1220mm

Długość: max 3000mm

Barwa: biała lub zielona

Materiał: Teflon PTFE lub polietylen PE

Odporność na ścieranie: bardzo wysoka

biała płyta poliamidowaPłyty na zsypy mamy dostępne w różnych rozmiarach. Wszystkie arkusze docinamy pod wskazany wymiar. Dysponujemy specjalistycznymi piłami dzięki czemu naszym klientom możemy dostarczyć płyty do zsypów docięte z bardzo małą tolerancją. Każda płyta ma naddatki produkcyjne dzięki czemu doskonale nadaje się do dalszej obróbki.

Płyty dostarczamy na wskazany adres na terenie całego kraju. Bardzo dobrze zaopatrzony magazyn i rozwinięta logistyka pozwala nam na bardzo szybką wysyłkę. Większość zamówionych towarów dostarczamy po 2 dniach od złożonego zamówienia. Każda płyta na silos w trakcie transportu jest odpowiednio zabezpieczona co ogranicza ryzyko uszkodzenia produktów w czasie przewozu.

KAŻDA PŁYTA DO MOŻE BYĆ DOCIĘTA NA WSKAZANY WYMIAR

Zapytaj o pomoc konsultanta