Podkładki gumowe na półki warsztatowe i magazynowe

Nasza firma oferuje szeroki wybór płyt i wykładzin gumowych. Jest to niezastąpiony materiał trudnościeralny o właściwościach antypoślizgowych stosowany nie tylko w przemyśle, ale również w rolnictwie, transporcie samochodowym, a także w zastosowaniach komercyjnych i codziennego użytku. W ofercie posiadamy różnego rodzaju gumy (SBR, NBR, EPDM), jak również wykładziny gumowe (metro, ryflowane), które sprzedajemy zarówna w całych rolkach oraz docinamy na mniejsze formaty. Można u nas nabyć: płyty i maty gumowe oraz chodniki i dywaniki gumowe, a także podkładki gumowe na półki. Całe rolki dostępne są w szerokim zakresie grubości (#1 – 50 mm), szerokości (1,0 – 1,4 m) i długości (5 – 10 m), z których wycinamy niestandardowe formaty na życzenie klienta.

 

                       Podkładki gumowe na półki docinane na wymiar? Dowiedź się więcej: 780-090-280

Podkładki gumowe na półki zastosowanie:

Maty gumowe są szeroko stosowane i mają wiele zastosowań. Bardzo często nasi klienci decydują się na podkładki gumowe na półki docięte na wymiar. Materiał idealnie sprawdza się jako zabezpieczenie zarówno powierzchni półek jak i przechowywanych na nich produktów poprzez stabilizację podłoża i pozwala na uporządkowanie przestrzeni magazynowej. Dodatkowo podkładki gumowe na półki są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości.

 

guma na półki

Czym się kierować w wyborze mat gumowych na półki?

Po pierwsze trzeba dobrać odpowiedni rodzaj gumy, z której mają być wykonane podkładki na półki. Często wystarczająca jest guma ogólnego użytku SBR. Natomiast jeśli istnieje ryzyko kontaktu ze smarami, substancjami ropopochodnymi czy benzyną, wtedy zalecamy gumę olejoodporną NBR. W przypadku dużego narażenia na zewnętrzne warunki atmosferyczne idealnie sprawdzi się guma EPDM. Nie bez znaczenia jest grubość użytej gumy. Im cięższe produkty będą przechowywane na półkach tym materiał powinien być grubszy, aby zabezpieczyć przed zapadaniem się podkładki gumowej. Standardowo są to maty gumowe o grubości #3 mm – #5 mm.

podkładki gumowe na półki

Paski z gumy na półki – sprzedaż:

Płyty gumowe do wyłożenia regałów i półek wycinamy według formatu wskazanego przez klienta. Przy niestandardowych zamówieniach każdorazowo przygotowujemy indywidualną kalkulację na zapytanie telefoniczne lub mailowe. Nasze produkty dostarczamy do wszystkich miast w Polsce przy współpracy ze sprawdzonymi firmami przewozowymi. Z uwagi na konieczność cięcia mat gumowych na wymiar, czas realizacji wynosi ok 3-5 dni roboczych.

 

 

 

 

Zapytaj o pomoc konsultanta