Podkłady z gumy na wymiar

W naszej ofercie znajdziecie Państwo rozmaite produkty z gumy cięte na wymiar Klienta. Na zamówienie wycinamy podkłady gumowe w kształcie koła, kwadratu, prostokąta jak również pasy i formatki. Bogato zaopatrzone magazyny pozwalają na szeroki wybór wśród płyt gumowych: SBR – ogólnego zastosowania, płyt olejowych – NBR, płyt odpornych na mróz i słońce EPDM, płyt do kontaktu z żywnością NL oraz formatów: grubość od #1mm do #50mm i długość maksymalna do 10mb. Podkłady z gumy na wymiar są idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących rozmiarów dopasowanych pod niestandardowy format.

podkładki gumowe na wymiar

Podkłady z gumy na wymiar – charakterystyka produktu:

Podkładki gumowe wycinamy nie tylko z płyt gumowych, ale również silikonowych. Żaden wymiar nie jest dla nas przeszkodą o ile mieści się w formacie płyty (szerokość maksymalna 1,2m i długość do 10mb). Dla małych formatek wyznaczamy minima logistyczne.
Zapewniamy możliwość cięcia płyt o różnej grubości. Do najczęściej wybieranych należą arkusze gumowe o grubości od #3mm do 20mm.

Podkłady gumowe wycięte na wymiar Klienta są bardzo dobrym rozwiązanie wszędzie tam gdzie trzeba idealnie dopasować format. Płyta gumowa jest elastyczna i nawet w przypadku większych formatów realizowanych w częściach krawędzie będą dokładnie przylegać do siebie.

W przypadku kiedy guma nie jest wystarczająca, wykonujemy podkłady z silikonu. Są idealne w przypadku występowania wysokiej temperatury sięgającej do +250 st.C. Innym atutem jest dopuszczenie do kontaktu z żywnością –  dlatego artykuły wykonane z silikonu znajdują najczęściej zastosowanie w przemyśle spożywczym.

podkłady z gumy na wymiar

 

Zastosowanie podkładów z gumy:

Maty gumowe cieszą się powodzeniem w wielu gałęziach przemysłu. Z uwagi na ich uniwersalny charakter można je spotkać w różnych branżach – także spożywczej o ile guma posiada odpowiednie atesty. Do głównych funkcji płyt gumowych należą:

  • izolacja i ochrona powierzchni przed zniszczeniem;
  • amortyzacja i wyciszenie pracujących maszyn i urządzeń;
  • zapobieganie przed zabrudzeniem;
  • zapobiegają przed ocieraniem się przedmiotów

Nasze produkty najczęściej są wykorzystywane w branży maszynowej, zakładach: chemicznych i farmaceutycznych, wojsk lądowych, stoczni i kopalni oraz naprawy sprzętu kolejowego.

 

 

 

 

Zapytaj o pomoc konsultanta