Pokrowce z plandeki – wodoszczelne

Zabezpieczenia w formie pokrowców z plandeki są bardzo powszechnie stosowane w celu przeciwdziałaniu niszczenia przechowywanych przedmiotów i urządzeń. Kaptury z plandeki zapewniają szczelne zabezpieczenie nie tylko przed kurzem oraz brudem w pomieszczeniach zamkniętych, a także na zewnątrz chroniąc przed rozmaitymi warunkami atmosferycznymi. Przede wszystkim są niezastąpione jako okrycie przed niszczycielskimi czynnikami takimi jak: deszcz, śnieg, słońce czy wiatr. Stąd niezależnie od miejsca przechowywania pokrowce z plandeki zapewniają skuteczną ochronę przed degradacją. W naszej ofercie zapewniamy wyłącznie okrycia z plandeki na wymiar, dzięki czemu są idealnie dopasowane.

pokrowce z plandeki

Pokrowce PCV i PE, które wybrać?

Decydując się na pokrowce z plandeki w pierwszej kolejności należy określić odpowiedni rodzaj materiału z jakiego mają być wykonane. W naszej ofercie zapewniamy dwa rodzaje tkaniny:

1. Plandeka PE (PP)
• Gramatura: 200g/m2;
• Wybór kolorów – niebieski / zielony / jasny szary
• Wersja z nadrukiem – brak
• Możliwość wykonania okien rewizyjnych – brak
• Opcja trudnopalna – brak

2. Plandeka PCV
• Gramatura – 650 g/m2, 900 g/m2
• Wybór kolorów – pełna paleta barw RAL (od ręki dostępne kolory standardowe)
• Wersja z nadrukiem – laminowany nadruk wysokiej rozdzielczości i jakości
• Możliwość wykonania okien rewizyjnych – tak
• Opcja trudnopalna – tak

Biorąc pod uwagę częste zdejmowanie i zakładanie pokrowca występuje podwyższone ryzyko uszkodzenia materiału. Dlatego rekomendujemy pokrowiec PCV jako grubszy, a zarazem bardziej trwały i wytrzymały. Mimo, że cena jest wyższa niż za pokrowiec PE , ale zadecydowanie posłuży nam na dłużej.

Pokrowce z plandeki na wymiar

Ze względu na różne gabaryty chronionych przedmiotów czy urządzeń najlepiej zlecić wykonanie pokrowca na wymiar. Produkcja na zamówienie wiąże się z podaniem wymiarów takich jak: długość, szerokość i wysokość uwzględniających naddatek materiału, aby zachować luz przy zakładaniu. Następnie należy określić rodzaj plandeki i wybrać kolor. Ważne jest również wskazanie dodatkowego osprzętu – przede wszystkim określenie rozstawienie oczek montażowych jeśli mają być zakute. Sumując wszystkie powyższe wytyczne wyliczana jest cena pokrowca z plandeki, na którą ma również wpływ ilość zamawianych sztuk. Czas oczekiwania na pokrowce z plandeki również ustalany jest indywidualnie. W celu uzyskania dodatkowych informacji zachęcamy do kontaktu: 780-090-280.