Pokrowiec , plandeka z zamkiem – produkcja na wymiar

Nasza firma od lat oferuje plandeki jako zabezpieczenia ochronne, osłony czy przegrody. Idąc za potrzebami naszych Klientów z roku na rok wprowadzamy coraz to nowe udogodnienia. Dzięki temu oferowane przez nas plandeki na wymiar są jeszcze bardziej spersonalizowane i zwiększają swoją wartość użytkową o praktyczne rozwiązania. Coraz chętniej wybieranym elementem są plandeki z zamkiem. Zapięcie plandeki na suwak ma szerokie zastosowanie. Może służyć jako zarówno jako wejście w zabezpieczeniach altankowych lub jako sposób odpinania pokrowców. Plandeka z zamkiem zdecydowanie ułatwia użytkowanie bez konieczności zdejmowania plandeki jednak jest to opcja dodatkowo płatna.

plandeka z zamkiem

Tarasowa plandeka z zamkiem

Rozwiązanie jakim są suwaki to duże ułatwienie w korzystaniu z okrycia plandekowego zwłaszcza na tarasie. Jednym ruchem uzyskujemy dostęp do chronionego pomieszczenia. W ściankach do altanki jest to najczęstsza forma zapinania drzwi, aby maksymalnie poprawić parametry użytkowe plandeki. Co więcej plandeka z zamkiem zapewnia estetyczny wygląd i szczelność zapięcia.

Pokrowiec z zamkiem odpinany na suwak

Koncepcja odpinanych boków w pokrowcach jest coraz częściej praktykowana. Jednym z rozwiązań jest pokrowiec z zapięciem na zamek. To nie tylko łatwe, szybkie, ale również estetyczne rozwiązanie ułatwiające użytkowanie pokrowca. Bez konieczności zdejmowania całego okrycia można dostać się do zabezpieczanego towaru, narzędzia czy maszyny. W ten sposób zmniejszamy ryzyko uszkodzenia plandeki wynikające z ciągłego zdejmowania i zakładania na nowo za każdym razem.

Pokrowiec, plandeka na wymiar – jak zamówić ?

Każde okrycie wykonane z plandeki, niezależnie od jego przeznaczenia jest to produkcja indywidualna według wytycznych zamawiającego. Składając zamówienie należy udzielić szczegółowych informacji odnośnie wymiaru, rodzaju materiału, ilości sztuk oraz wskazać jakie są oczekiwania wobec zastosowania dodatkowych udogodnień. Plandeka z zamkiem może być wykonana z jednym, dwoma lub więcej zapięciami usytuowanymi wedle życzenia. Cena plandeki ustalana jest indywidualnie na zapytanie. Gotowe zamówienia wysyłamy na wskazany adres.

Jeśli interesuje Ciebie rozwiązanie jakim jest plandeka zapinana na suwak zgłoś się do nas po wycenę.

Zapraszamy do kontaktu: 780-090-280.