Poliamid czarny – wałki, płyty, tuleje poliamidowe czarne

Poliamid czarny wałki, płyty, tuleje. Szeroki wybór i SZYBKA DOSTAWA. Wałek, rura, płyta z czarnego poliamidu z dwusiarczkiem cena i rozmiar – SPRAWDŹ. Półfabrykaty docinamy na wymiar klienta.

Dostarczamy półwyroby z tworzyw konstrukcyjnych do obróbki CNC jednym z produktów z naszej oferty jest Poliamid odlewany PA6G i wytłaczany PA6. W naszej ofercie posiadamy materiał niedomieszkowany w kolorze białym oraz domieszkowany dwusiarczkiem molibdenu, symbol MoS2 w kolorze czarnym.

Szukasz produktów: wałek, rura lub płyta z czarnego poliamidu? Zadzwoń tel 780 090 280

Dostawa 24-48h. Szeroki wybór materiałów

Poliamid czarny MoS2 z dwusiarczkiem molibdenu – właściwości

  • bardzo dobra skrawalność
  • bardzo dobre właściwości mechaniczne
  • praca stała w temperaturze do 100stC
  • większa od poliamidu naturalnego odporność na ścieranie
  • szeroki wybór produktów
  • dobra udarność
  • wysoka stabilność wymiarowa

Te tworzywa konstrukcyjne są powszechnie wybierane jako materiał do obróbki. Doskonale nadają się do toczenia, frezowania, wiercenia, szlifowania, gwintowania itd.

Dysponujemy bardzo dobrze zaopatrzonym magazynem. Mamy możliwość odlewania produktów na zamówienie o nietypowych rozmiarach. Realizujemy dostawy pojedynczych produktów oraz całopaletowe zamówienia hurtowe.

Wałki pręty poliamid czarnyPoliamid czarny

W naszej ofercie znajdują się wałki poliamidowe z dwusiarczkiem molibdenu o średnicy od fi 16 do fi 500mm. Wszystkie wałki docinamy na długości według wytycznych klienta. Standardowe odcinki handlowe wynoszą 1m i 0,5m. Mamy możliwość dostawy wałków poliamid o długości 2m na specjalne zapytanie. Przy zakupie należy uwzględnić naddatki produkcyjne. Każdy pręt wykonywany jest w tolerancjach produkcyjnych.

Płyty formatki z czarnego poliamiduPłyta poliamidowa czarna

W ciągłej sprzedaży posiadamy poliamid czarny płyty. Nasza oferta obejmuje płyty o grubościach 8, 10, 12, 16, 20, 25, 30, 40, 50, 60, 70, 80, 90 i 100mm. Płyta poliamidowa standardowe formaty 610 x 3000mm, 1000 x 2000mm. Dysponujemy dostępem do specjalnych pił CNC, które dają możliwość cięcia płyt na formatki, pasy i płaskowniki o wymiarze wskazanym w zamówieniu.

Tuleje rury poliamidowe czarne

Poza wałkami i płytami dysponujemy bardzo dobrze zaopatrzonym magazynem w zakresie rur poliamidowych. Standardowe średnice rur rozpoczynają się od fi 35/55, a kończą na 500/450. Posiadamy możliwość odlewania produktów na zamówienie o nietypowych rozmiarach. Tuleja z poliamidu cienkościenna – możemy wykonywać tuleje z cienkimi ściankami np 300/260mm lub np 460/420. Jeśli szukacie Państwo niestandardowych rozwiązań prosimy o kontakt.

Szukasz produktów: wałek, rura lub płyta z czarnego poliamidu? Zadzwoń tel 780 090 280

Dostawa 24-48h. Szeroki wybór materiałów

Inne nazwy handlowe: ertalon, tecamid, tecast, boramid i nylon czarny

W stałej ofercie również inne tworzywa konstrukcyjne – sprawdź naszą ofertę.

Poliamid czarny

Każdy półfabrykat poliamidowy z dodatkiem MoS2 będzie wykazywał lepsze właściwości ślizgowe w porównaniu do wersji naturalnej. Dodatkowo domieszka nadaje poliamidowi kolor czarny. Dzięki temu łatwo go odróżnić i dodatkowo jest bardziej odporny na promieniowanie UV. Posiadamy bogatą ofertę na poliamid czarny: wałki, tuleje i płyty. Zadzwoń i zapytaj: 780-090-280.

 

Zapytaj o pomoc konsultanta