Przekładki gumowe na wymiar

Płyty gumowe ze względu na swoje właściwości mogą mieć szerokie zastosowanie. Przede wszystkim elastyczność, wodoszczelność i wytrzymałość czyni materiał niezwykle uniwersalnym. Dzięki temu produkt sprawdza się zarówno w przemyśle jak i użytku domowym. Najczęściej wybierany jest jako forma okładziny ochronnej lub jako izolacja czy uszczelnienie. Sprzedajemy gumę w całych nawojach jak również docinamy formatki na wymiar. Ostatnio realizowaliśmy zamówienie na przekładki gumowe, stosowane jako uszczelki.

przekladki gumowe

Specyfikacja zamówienia Klienta

Uszczelka gumowa miała zostać zastosowana jako przekładka pomiędzy pokryciem dachowym, a podstawami betonowymi na dachu jako uszczelnienie. Parametry zamówienia przedstawiały się następująco:

• Materiał – guma SBR , twardość 65 (+/-5) ShA
• Powierzchnia – gładka 
• Grubość – #10mm
• Wymiary – 850mm x 600mm
• Ilość – 16sztuk
• Kolor – czarny

Mimo, że przekładki gumowe przeznaczone będą do zastosowania na zewnątrz to guma ogólnego użytku SBR jest wystarczająca, gdyż elementy nie będzie bezpośrednio wyeksponowany na warunki atmosferyczne.

Jak przebiegała realizacja zamówienia przekładki gumowe na dach

Klient chciał zakupić uszczelki z gumy na wymiar z materiału ogólnego zastosowania SBR, co zdecydowanie korzystnie wpłynęło na czas oczekiwania i cenę produktu. Płyta gumowa SBR to najbardziej rotujący materiał i zawsze mamy ją na miejscu. Co więcej cena gumy SBR w porównaniu do pozostałych mieszanek gumowych jest najniższa. Dzięki temu od zamówienia do wysyłki nie minęły 3 dni.

Jeśli potrzebujesz wyceny na podkładki gumowe według swojego wymiaru napisz lub zadzwoń. Zapraszamy do zakupów 780-090-280.