Gumowe maty przemysłowe docięte na wymiar

Posiadamy bardzo szeroki wybór mat. W naszej ofercie znajdują się zarówno gumy lite o gładkiej powierzchni jak i płyty perforowane. Dodatkowo naszym klientom możemy zaproponować bogaty wybór wykładzin o różnych grubościach i formatach. W ciągłej sprzedaży posiadamy zarówno wykładziny ryflowane (z drobnym ryflem i szerokim ryflem) jak i wykładzinę moletowaną tak zwaną METRO.

 

Nasze gumowe maty przemysłowe doskonale sprawdzają się w:

 • halach produkcyjnych
 • szatniach
 • pomieszczeniach gospodarczych
 • w magazynie
 • stołówkach

 

przemysłowe maty gumowe

Maty przemysłowe z gumy standardowej, termoodpornej i olejoodpornej:

Oferujemy Państwu maty szerokiego przeznaczenia docięte na wymiar, gdzie jedynym wyznacznikiem formatu jest szerokość rolki nie przekraczająca 1200 mm lub 1450 mm.W ciągłej sprzedaży posiadamy bogaty wybór materiałów i grubości mat. Należy pamiętać, że maksymalna długość jest zależna od grubości i waha się od 1 metra w przypadku dużych grubości takich jak 30mm, 40mm i 50mm. Produkty w grubościach 1, 2, 3 i 4mm mogą być nawijane nawet do 18 metrów długości rolki w jednym kawałku.

Maty i dywaniki pod maszyny – wykonujemy formatki z najwyższej jakości polskiej gumy ogólnego przeznaczenia (SBR) lub olejoodpornej (NBR). W przypadku bardzo dużych obciążeń polecamy maty przemysłowe z gumy zbrojonej – wzmocnionej warstwami tkaniny co znacznie zwiększa wytrzymałość mechaniczną produktu. Płyty mogą mieć jedną, dwie lub trzy przekładki.

Gumowe maty na stół warsztatowy również cieszą się spora popularnością. W tym zastosowaniu najczęściej wykorzystuje się płyty gumowe SBR lub NBR o grubości #3mm i 5mm lub #8mm oraz 10mm w przypadku specjalistycznych aplikacji. Maty gumowe na blat roboczy są docinane ściśle pod wymiar Klienta, aby zapewnić idealne zabezpieczenie miejsca pracy. Podobna sytuacja dotyczy podkładów gumowych na posadzki i półki do regałów i szafek warsztatowych.

Wykładziny gumowe antypoślizgowe są bardzo często używane w celu zabezpieczenia podłoża i zapewnienia bezpieczeństwa pracy. W ciągłej sprzedaży posiadamy wykładziny gumowe typu molet krążkowy oraz ryflowane (ryfel wąski i szeroki), dostępne w grubości od #3mm do #6mm. Niejednorodna faktura materiału zabezpiecza przed poślizgiem i zapewnia kontrolę ruchu pracy. Poprawia to warunki pracy zwłaszcza w miejscach gdzie często może dochodzić do rozlania płynów podczas pracy.

Dywaniki gumowe elektroizolacyjne czyli płyty gumowe elektroizolacyjne produkowane są ze specjalistycznej mieszanki elastomerów na bazie kauczuku naturalnego Klasy 2, zgodnych z Międzynarodową Normą PN-IEC 61111 : 2009. Dywaniki dielektryczne izolują ładunki elektryczne i zabezpieczają przed porażeniem prądem Wszystkie maty gumowe elektroizolacyjne mają dołączony protokół z przeprowadzonej próby napięciowej. Sprzedawane są na metry bieżące z rolki o grubości #5mm i szerokości 1220 mm.

 

Dlaczego warto wykorzystywać nasze produkty w zastosowaniach przemysłowych

Ze względu na bardzo dużą różnorodność zastosowań maty mogą być wykorzystywane na wiele sposobów zależnie od sytuacji i zapotrzebowania. Każda mata posiada indywidualne właściwości i dzięki temu znajduje wykorzystanie w miejscach gdzie inne produkty nie spełniają oczekiwań. Jednak wszystkie produkty posiadają pewien zbiór cech wspólnych co w typowym środowisku pracy można stosować w szerokim zakresie.

Zobacz dlaczego warto:

 • szeroki wybór produktów
 • duży zakres grubości i rodzajów
 • maty przemysłowe mogą być produkowane pod zamówienie
 • łatwe w utrzymaniu czystości
 • bardzo odporne na ścieranie
 • posiadają wysoką odporność mechaniczną
 • w wersji EPDM są odporne na warunki atmosferyczne

 

 

Płyty gumowe cennik i sprzedaż, sprawdź szczegóły naszej oferty:

Oferujemy przemysłowe maty gumowe na wymiar oraz maty przemysłowe gumowe na metry bieżące. Gwarantujemy precyzyjne cięcie i szybką realizację. Wszystkie zamówienia dostarczamy sprawdzonymi firmami kurierskim na terenie całego kraju. Więcej informacji pod nr.tel.: 780-090-280.

 

przemysłowe maty gumowe

Płyty gumowe sprawdzają się idealnie w sektorze przemysłu. Wykorzystywane są w rozmaitych rozwiązaniach, m. in.: dużą popularnością cieszą się przemysłowe maty gumowe. Materiał docinamy na wymiar z całych nawoi z przeznaczeniem na: maty i dywaniki pod maszyny, maty gumowe na stół warsztatowy, podkłady gumowe na posadzki oraz półki, wykładziny gumowe antypoślizgowe. Ponadto oferujemy specjalistyczne produkty takie jak dywaniki gumowe elektroizolacyjne czy maty gumowe anty zmęczeniowe.

Gdzie najczęściej znajdują zastosowanie nasze gumowe maty

Produkty z naszej oferty są bardzo popularne zwłaszcza w obrębie zakładów przemysłowych i hurtowni, ale można je również bardzo często spotkać w serwisach naprawczych i warsztatach samochodowych. Doskonale zabezpieczają posadzki przed uszkodzeniami ponieważ są odporne na uderzenia i cięcie. Potrafią izolować przed brudem i plamami oleju. Doskonale zachowują się w warunkach zewnętrznych zwłaszcza w wersji termoodpornej. Mają właściwości przeciwpoślizgowe (wykładziny METRO i RYFEL) dzięki czemu poprawione jest bezpieczeństwo pracy.

 

Rodzaje mat

Najprostszy podział naszych produktów to rozróżnienie ich na podstawie powierzchni. Wyróżniamy 3 podstawowe rodzaje produktów:

1. Z gładką powierzchnią

2. Z moletowaną lub ryflowaną powierzchnią

3. Maty perforowane

Płyty z gładkiej gumy znajdują  najczęściej zastosowanie jako osłony do blatów roboczych, podkłady pod maszyny do tłumienia drgań oraz fartuchy ochronne. Natomiast wykładziny bez gładkiej powierzchni zazwyczaj wykorzystywane są do ochrony powierzchni posadzki przed środkami olejowymi i uszkodzeniami wynikającymi np. z upadku części lub narzędzi na podłogę. Ma to znaczenie zwłaszcza gdy na posadzce leżą kafle, które mogą w tej sytuacji pękać. Płyty perforowane stosowane są zazwyczaj jako wycieraczki lub podkłady na stanowiskach pracy.

 

 

Pomożemy Ci jeśli zastanawiasz się:

– gdzie można kupić gumowe maty przemysłowe

– czy mata gumowa może być docięta na wymiar

– ile kosztują maty z gumy

– jak zamówić matę gumową

– jakie są wymiary mat z gumy przemysłowej

– jakie są grubości gumowych mat przemysłowych

– czy maty gumowe można wykorzystać w konkretnym przypadku

– jak dobrać maty gumowe

 

Zapytaj o pomoc konsultanta