Przemysłowe maty gumowe docięte na wymiar

Płyty gumowe sprawdzają się idealnie w sektorze przemysłu. Wykorzystywane są w rozmaitych rozwiązaniach, m. in.: dużą popularnością cieszą się przemysłowe maty gumowe. Materiał docinamy na wymiar z całych nawoi z przeznaczeniem na: maty i dywaniki pod maszyny, maty gumowe na stół warsztatowy, podkłady gumowe na posadzki oraz półki, wykładziny gumowe antypoślizgowe. Ponadto oferujemy specjalistyczne produkty takie jak dywaniki gumowe elektorizolacyjne czy maty gumowe antyzmęczeniowe.

przemysłowe maty gumowe

Przemysłowe maty gumowe asortyment:

Oferujemy Państwu maty przemysłowe szerokiego przeznaczenia docięte na wymiar, gdzie jedynym wyznacznikiem formatu jest szerokość rolki nie przekraczająca 1200 mm lub 1450 mm.W ciągłej sprzedaży posiadamy bogaty wybór materiałów i grubości mat.

Maty i dywaniki pod maszyny wykonujemy z najwyższej jakości polskiej gumy ogólnego przeznaczenia (SBR) lub olejoodpornej (NBR). W przypadku bardzo dużych obciążeń polecamy maty przemysłowe z gumy zbrojonej – wzmocnionej warstwami tkaniny co znacznie zwiększa wytrzymałość mechaniczną produktu.

Maty gumowe na stół warsztatowy również cieszą się spora popularnością. W tym zastosowaniu najczęściej wykorzystuje się płyty gumowe SBR lub NBR o grubości #3mm lub #5mm. Maty gumowe na blat roboczy są docinane ściśle pod wymiar Klienta, aby zapewnić idealne zabezpieczenie miejsca pracy. Podobna sytuacja dotyczy odkładów gumowych na posadzki i półki.

Wykładziny gumowe antypoślizgowe są bardzo często używane w celu zabezpieczenia podłoża i zapewnienia bezpieczeństwa pracy. W ciągłej sprzedaży posiadamy wykładziny gumowe typu molet krążkowy oraz ryflowane (ryfel wąski i szeroki), dostępne w grubości od #3mm do #6mm. Niejednorodna faktura materiału zabezpiecza przed poślizgiem i zapewnia kontrolę ruchu pracy.

Dywaniki gumowe elektroizolacyjne czyli płyty gumowe elektroizolacyjne produkowane są ze specjalistycznej mieszanki elastomerów na bazie kauczuku naturalnego Klasy 2, zgodnych z Międzynarodową Normą PN-IEC 61111 : 2009. Dywaniki dielektryczne izolują ładunki elektryczne i zabezpieczają przed porażeniem prądem Wszystkie maty gumowe elektroizolacyjne mają dołączony protokół z przeprowadzonej próby napięciowej. Sprzedawane są na metry bieżące z rolki o grubości #5mm i szerokości 1220 mm.

 

Gumowe maty przemysłowe sprzedaż:

Oferujemy przemysłowe maty gumowe na wymiar oraz maty przemysłowe gumowe na metry bieżące. Gwarantujemy precyzyjne cięcie i szybką realizację. Wszystkie zamówienia dostarczamy sprawdzonymi firmami kurierskim na terenie całego kraju. Więcej informacji pod nr.tel.: 780-090-280.

 

przemysłowe maty gumowe

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapytaj o pomoc konsultanta