Przezroczyste osłony na altanę – produkcja plandek na wymiar

Od lat specjalizujemy się w produkcji zabudowy altany ogrodowej z plandeki przezroczystej. Z roku na rok ulepszamy nasze ścianki z plandeki z oknem pod kątem rozwiązań użytkowych tak, aby jak najlepiej spełniały swoją funkcję. Na przestrzeni lat zwiększyliśmy maksymalnie wielkość pasa folii przezroczystej z 1,3m do 1,75m. Ponadto oferujemy plandeki na zamki błyskawiczne czy łączenia na rzepy. W standardzie wykonujemy dodatkowe kieszenie na rurkę do obciążenia czy wycięcia na wystające belki czy rynnę, tak by idealnie dopasować przezroczyste osłony na altanę.

Zabudowa altany ogrodowej - zamówienie Klienta

Ostatnia nasza realizacja na przezroczyste osłony na altanę to typowe zabezpieczenie plandekowe.

• Materiał – plandeka PCV 650g/m2
• Kolor – przezroczyste okno foliowe, obramówka brązowa
• Wymiary :
226cm x 163cm x 1szt
176cm x 72cm x 1szt
175cm x 72cm x 1szt
178cm x 72cm x 1szt
179cm x 72cm x 2szt
182cm x 72cm x 1szt
184cm x 72cm x 1szt
153cm x 72cm x 1szt
231cm x 72cm x 1szt
• Mocowanie – góra oczka fi 10mm, boki oczka owalne + chwytki, sąsiadujące boki łączone na zakładkę na jednym rzędzie chwytek
• Udogodnienia – na dolnej krawędzi kieszeń na rurkę do obciążenia i naciągnięcia ścianki

Zabudowa altany ogrodowej została wykonana z myślą o ekonomicznym montażu. To znaczy, że górna krawędź była mocowana na oczkach fi 10mm na stałe (są w cenie), a boki na chwytki poprzez łącznie na zakładkę. To znaczy, że w celu zminimalizowania ceny plandeki zaplanowano zapięcie dwóch sąsiadujących ścianek na jednym uchwycie obrotowym. Dzięki temu zmniejszyliśmy ilość dodatkowo płatnego osprzętu.

Jak przebiegała realizacja zamówienia na osłony na altankę

Klient przesłał do nas zapytanie z prośbą o wycenę wskazując wymiary wszystkich ścianek, załączając przy tym odręczny szkic altany. Na tej podstawie oszacowaliśmy jaka będzie cena plandeki wraz z potrzebnym osprzętem. Po opłaceniu zamówienia i zaakceptowaniu wykonanego przez nas projektu wykonawczego plandeki zabraliśmy się do pracy. W ciągu tygodnia plandeka znalazła się u zamawiającego pod wskazanym adresem.

Klienta wystawiła nam opinię: "podejście do projektu, doprecyzowanie informacji co do wymiarów , wysoka jakość wykonania, wszystko jest w porządku jeśli chodzi o plandekę i szybkość realizacji projektu." Pani Renata

Jeśli interesuje Cię zabudowa altany z plandeki to skontaktuj się z nami: 780-090-280.
Doradzimy jak wymierzyć taras, przedstawimy wycenę i wyjaśnimy jak zamocować plandekę na altance.