Rękaw zrzutowy PCV – produkcja na wymiar

Plandeki PCV to produkt ochronny zapewniający skuteczną ochronę przed przemakaniem oraz zanieczyszczeniami takimi jak: brud czy kurz. Ze względu na dużą wytrzymałość i szczelność materiału jednym z coraz bardziej popularnych zastosowań stał się rękaw zrzutowy PCV do transportu m.in.: cementu, piasku a nawet gruzu. Fartuchy zsypowe sprawdzają się zarówno do materiałów sypkich jak i mokrych. Rękaw z plandeki to również idealny łącznik czy przedłużka, dla różnego rodzaju przewodów, np.: rur zsypowych.

rękaw zrzutowy PCV

Rękaw z plandeki PCV 900g/m2

Fartuchy zrzutowe produkowane są z plandeki PCV o wysokiej gramaturze 900g/m2, aby zapewnić jak największą wytrzymałość na uszkodzenia czy przetarcia. Jest to bardzo ważne ze względu na duże ryzyko uszkodzenia w trakcie użytkowania. Rękaw zrzutowy PCV wykonujemy na wymiar o przekroju okręgu lub prostokąta. Składając zamówienie należy podać wielkość fi lub przekrój oraz długość fartucha, a także wskazać kolor.

Charakterystyka produktu przedstawia się następująco:
• materiał – PCV
• gramatura – 900 g/m2
• długość – według wskazanego wymiaru, brak ograniczeń
• średnica – według wskazanego wymiaru , brak ograniczeń
• kolory podstawowe: niebieski, zielony, czarny, biały, żółty. pomarańczowy, czerwony

Fartuch PCV – nasze realizacje

Ostatnio dla naszego stałego Klienta wykonywaliśmy ponownie rękaw z plandeki o średnicy fi 165mm długość 10mb w kolorze pomarańczowym. Fartuch PCV znalazł zastosowanie jako łącznik nakładany pomiędzy rurami. Mocowanie za pomocą metalowych obejm gwarantuje szczelność, a tkanina PCV 900g/m2 wytrzymałość. Produkt idealnie się sprawdził w tym zastosowaniu.

fartuch z plandeki PCV

Jak zamówić plandeki na wymiar

Każda plandeka na indywidualne zamówienie wiąże się z produkcją na wymiar. Zamówienia najlepiej składać drogą mailową wskazując: przeznaczenie plandeki, wymiar, ilość sztuk, kolor oraz ewentualne udogodnienia typu zakucie oczek. Na podstawie tych informacji przygotowujemy kosztorys i możemy oszacować czas realizacji. Zazwyczaj produkcja nie przekracza tygodnia. Wszystkie plandeki wysyłamy kurierem na wskazany adres. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami: 780-090-280.