10 lutego 2016

Rury tuleje teflonowe PTFE

 

Rura teflonowa PTFE

Nasz oferta zawiera szeroki wybór rur teflonowych. Tuleje PTFE docinamy sprzedajemy w standardowych odcinakach lub docinamy na wymiar wskazany przez klienta. Każda rura teflonowa została wyprodukowana zgodnie z obowiązującymi standardami. Tuleje są bardzo odporne na ścieranie, kwasy i inne agresywne media oraz wysokie temperatury. Posiadają doskonałe właściwości ślizgowe i w bardzo małym stopniu degradują partera ciernego.

Teflon jako tworzywa konstrukcyjne posiada znakomite właściwości użytkowe, które umożliwiają wykorzystanie półfabrykatów jakimi są rury tuleje teflonowe PTFE do produkcji wielu elementów maszyn i urządzeń. Oferujemy zarówno tuleje o rozmiarach typowych jak i średnice rzadko spotykane na rynku. Zapraszamy do współpracy zarówno małe jak i duże firmy. Realizujemy sprzedaż detaliczną i hurtową.

 

Wszystkie produkty możemy docinać na wymiar - masz pytanie zadzwoń do nas

Kliknij i zadzwoń TERAZ - tel kom 780 090 280

Zobacz również   -   Obróbka teflonu

 


Rury teflonowe PTFE tabela rozmiarów

posiadamy również rury o średnicach niestandardowych, których nie zawiera poniższa tabela

 

Naszą ofertę kierujemy do osób, które:Tuleja teflonowa

  • poszukują produktów wysokiej jakości,
  • preferują krótkie terminy realizacji zamówień,
  • cenią terminowe dostawy,
  • oczekują dostawy towarów zgodnych z zamówieniem,
  • przywiązują uwagę do szerokiego wyboru produktów.

Tuleja teflonowa PTFE zastosowanie

 

Rura tuleja z teflonu to bardzo popularne tworzywa konstrukcyjne. Ze względu na swoje właściwości jest szeroko wykorzystywana jako półfabrykat do wyrobu wszelkiego rodzaju zaworów i innej armatury do urządzeń dla przemysłu chemicznego. Różnego rodzaju uszczelek i uszczelnień oraz ślizgów i łożysk. Te tworzywa doskonale nadają się do poddawania obróbce mechanicznej CNC. Dlatego często z rury wykonywane są również rolki teflonowe, tuleje teflonowe oraz ślizgi itp.

Realizujemy również niestandardowe zamówienia na rury i tuleje z teflonu.

Sprawdź charakterystykę PTFE - Teflon właściwości

Półfabrykaty teflonowe można obrabiać z wykorzystaniem maszyn CNC, które wykorzystywane są do obróbki tradycyjnych materiałów takich jak na przykład stal. Obróbka skrawaniem teflonu to proces bardzo podobny do obróbki innych tworzyw konstrukcyjnych dlatego może być wykonywany przez osoby, które obrabiały już poliamid lub polietylen.

 

Tuleje teflonowe ceny 2021

Każda tuleja z teflonu może być docięta na wskazaną w zamówieniu długość. Realizujemy dostawy zarówno na pojedyncze rury jak i duże ilości produktów docinanych na zamówienie. Sprzedaż za każdym razem odbywa się w ustalonych z klientami warunkach. Cena uzależniona jest od średnicy, długości i ilości sztuk. Wszystkie zamówienia podlegają indywidualnej wycenie. Aby poznać cenę tulei z PTFE zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta.

Ceny rur teflonowych zależą również od kursu euro. Wszystkie produkty w naszej ofercie pochodzą z fabryk zlokalizowanych na terenie Unii Europejskiej dlatego ich wartość zależy od ceny euro.

Tuleje teflonowe cennik maja przygotowywany w oparciu o typowe wymiary i długości. Natomiast w sytuacji kiedy jest dla Państwa przycinana rura teflonowa na wymiar ceny należy sprawdzać za każdym razem.

Rura teflonowa SPRZEDAŻ

Prowadzimy sprzedaż półwyrobów z teflonu na terenie całego kraju. Wszystkie zamówione materiały dostarczamy sprawdzonymi firmami spedycyjnymi. Wszystkie zamówienia realizujemy szybko i sprawnie, tworzywa zwykle docierają na wskazany adres w czasie od 24 do 48 godzin po otrzymaniu zamówienia. Umożliwiamy sprzedaż z płatnością fv pro forma lub przy odbiorze.

Nasze inne produkty teflonowe

Rury tuleje teflonowe PTFE regularne dostawy do: Warszawa, Poznań, Gdańsk, Wrocław, Katowice, Sochaczew, Leszno, Zabrze, Gliwice, Śląsk, Bydgoszcz, Kraków, Lublin, Olsztyn, Zielona Góra, Szczecin i innych miejsc w Polsce.

Prowadzimy równolegle sprzedaż rur teflonowych w naszej hurtownii, ale została uruchomiona również sprzedaż internetowa rur teflonowych. Dzięki temu nasi klienci mogą zamawiać swoje produkty w dowolnym miejscu i czasie. Wystarczy, że prześlecie Państwo zamówienie mailem lub złożycie je telefonicznie, a kurier dowiezie paczkę na dowolny adres.

 

Rura teflonowa nietypowa

Niestandardowe tuleje z teflonu zależnie od średnicy posiadamy w odcinkach od 300 mm do 2000 mm, ale możemy dociąć krótsze plastry. Ponadto zapewniamy szeroki wybór rozmiarów w przypadku teflonu naturalnego. Rura teflonowa posiada atest FDA i może być stosowana w bezpośrednim kontakcie z żywnością. Szukasz konkretnej średnicy? zadzwoń i sprawdź 780-090-280.
 
Oferujemy teflon naturalny oraz teflon domieszkowany taki jak:
- rury teflonowe z brązem
- rury teflonowe z grafitem
- rury teflonowe z włóknem szklanym
 
Jeśli interesują Państwa nietypowe tuleje teflonowe zapraszamy do kontaktu.