10 lutego 2016

Rury tuleje teflonowe PTFE

Rury tuleje z teflonu PTFE

Nasz oferta zawiera szeroki wybór rur teflonowych. Tuleje PTFE docinamy sprzedajemy w standardowych odcinakach lub docinamy na wymiar wskazany przez klienta. Każda rura teflonowa została wyprodukowana zgodnie z obowiązującymi standardami. Tuleje są bardzo odporne na ścieranie, kwasy i inne agresywne media oraz wysokie temperatury.

 

Wszystkie produkty możemy docinać na wymiar – masz pytanie zadzwoń do nas

Kliknij i zadzwoń TERAZ – tel kom 780 090 280

 

 

Zobacz również   –   Obróbka teflonu

 


Rury tuleje z teflonu PTFE tabela rozmiarów

posiadamy również rury o średnicach niestandardowych, których nie zawiera poniższa tabela

 

Naszą ofertę kierujemy do osób, które:Tuleja teflonowa

  • poszukują produktów wysokiej jakości,
  • preferują krótkie terminy realizacji zamówień,
  • cenią terminowe dostawy,
  • oczekują dostawy towarów zgodnych z zamówieniem,
  • przywiązują uwagę do szerokiego wyboru produktów.

 

Rura tuleja teflonowa PTFE zastsowanie

 

Rura tuleja z teflonu to bardzo popularne tworzywa konstrukcyjne. Ze względu na swoje właściwości jest szeroko wykorzystywana jako półfabrykat do wyrobu wszelkiego rodzaju zaworów i innej armatury do urządzeń dla przemysłu chemicznego. Różnego rodzaju uszczelek i uszczelnień oraz ślizgów i łożysk. Te tworzywa doskonale nadają się do poddawania obróbce mechanicznej CNC.

Realizujemy również niestandardowe zamówienia na rury i tuleje z teflonu.

Sprawdź charakterystykę PTFE – Teflon właściwości

 

Rury tuleje z teflonu – cena

Każda tuleja z teflonu może być docięta na wskazaną w zamówieniu długość. Realizujemy dostawy zarówno na pojedyncze rury jak i duże ilości produktów docinanych na zamówienie. Sprzedaż za każdym razem odbywa się w ustalonych z klientami warunkach. Cena uzależniona jest od średnicy, długości i ilości sztuk. Wszystkie zamówienia podlegają indywidualnej wycenie. Aby poznać cenę tulei z PTFE zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta.

 

Tuleja rura teflonowa SPRZEDAŻ

Prowadzimy sprzedaż półwyrobów z teflonu na terenie całego kraju. Wszystkie zamówione materiały dostarczamy sprawdzonymi firmami spedycyjnymi. Wszystkie zamówienia realizujemy szybko i sprawnie, tworzywa zwykle docierają na wskazany adres w czasie od 24 do 48 godzin po otrzymaniu zamówienia. Umożliwiamy sprzedaż z płatnością fv pro forma lub przy odbiorze.

 

Nasze inne produkty teflonowe

 

Tuleje rury poliamidowe regularne dostawy do: Warszawa, Poznań, Gdańsk, Wrocław, Katowice, Sochaczew, Leszno, Zabrze, Gliwice, Śląsk, Bydgoszcz, Kraków, Lublin, Olsztyn, Zielona Góra, Szczecin i innych miejsc w Polsce.

Rura teflonowa

Tuleje z teflonu zależnie od średnicy posiadamy w odcinkach od 300 mm do 2000 mm, ale możemy dociąć krótsze plastry. Ponadto zapewniamy szeroki wybór rozmiarów w przypadku teflonu naturalnego. Rura teflonowa posiada atest FDA i może być stosowana w bezpośrednim kontakcie z żywnością. Szukasz konkretnej średnicy? zadzwoń i sprawdź 780-090-280.