Ślizgi teflonowe na wymiar

Tworzywo teflonowe to świetny materiał na listwy ślizgowe ze względu na wyjątkowo niski współczynnik tarcia. Dzięki temu idealnie nadaje się do użycia jako elementy współpracujące. Ponadto posiada wysoką odporność chemiczną i termiczną – sięgającą do +260 st.C. Ze względu na obojętność fizjologiczną materiału ślizg teflonowy może być wykorzystany także w przemyśle spożywczym. Trzeba jednak pamiętać, że teflon w porównaniu do innych tworzyw konstrukcyjnych jest miękki dlatego nie poleca się go do stosowania pod duże obciążenia, które mogłyby go zarysować lub uszkodzić materiał. Ślizgi teflonowe na wymiar wykonujemy według wytycznych Klienta. Istnieje również możliwość wykonania otworów.

ślizgi teflonowe na wymiar

Specyfikacja zamówienia Klienta na ślizgi teflonowe

Listwy ślizgowe z teflonu zostały wykonane zgodnie z wymaganiami Klienta:

• Materiał – teflon naturalny
• Powierzchnia – gładka
• Grubość – #50mm
• Wymiary – 68mm x 600mm
• Kolor – biały
• Ilość – 2 szt.

Jak przebiegała realizacja zamówienia na ślizgi z teflonu?

Klient zwrócił się do nas z zapytaniem o możliwość docięcia płyty z teflonu na mniejsze formatki. Dokładniej interesowały go ślizgi teflonowe według określonego wymiaru. Po przesłaniu wyceny i jej akceptacji szybko przystąpiliśmy do działania. Na następny dzień docięte formatki z teflonu zostały wysłane na wskazany adres.

Ślizgi teflonowe docinamy według wskazanego zapotrzebowania (format, ilość). Ograniczeniem jest wymiar płyty, który wynosi 1,2m x 1,2m. Ponadto nie docinamy listwy z teflonu węższej niż 25mm. Zapewniamy szybką wycenę i sprawną realizację. Zadzwoń i 780-090-280.