8 marca 2016

Sorbent do oleju i benzyny

Sorbent do oleju, ropy i benzyny. Zapewnia szybkie, skuteczne i bezpieczne usuwanie wycieków. Sorbent olejowy granulowany – sypki. Sprawdź teraz.

Szybkie i skuteczne usuwanie wycieków jest gwarantem bezpieczeństwa w miejscu pracy. Nasza bogata oferta sorbentów obejmuje różne grupy produktów do odmiennych substancji. Do naszych klientów na co dzień dostarczamy sorbenty do substancji ropopochodnych i mediów agresywnych. Grono naszych stałych klientów stanowią zakłady przemysłowe, serwisy samochodowe, jednostki straży pożarnej, służby utrzymania ruchu i stacje paliw.

 

Jaki sorbent do wycieku z oleju ?sorbent sypki granulowany

Wyciek oleju bez względu na to gdzie ma miejsce zawsze jest bardzo niebezpieczny i wymaga szybkiego usunięcia. Zarówno w przypadku wycieków na stacjach paliw, podczas wypadków drogowych czy w zakładach przemysłowych każdorazowo wymagana jest pilna reakcja.

Sprawdzoną metodą stosowaną przez straż pożarną, służby utrzymania ruchu czy inne osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo, jest używanie różnych preparatów wchłaniających niepożądane substancje. Bardzo skuteczny jest sorbent sypki, który jest przy tym również łatwy w użyciu. Wystarczy posypać plamy – wycieki i poczekać, aż sorbenty wchłoną całą ciecz.

Czynność można powtórzyć do skutku dosypując świeży sorbent.

 

Naszą ofertę sorbentów kierujemy do osób, które:

 • poszukują skutecznych produktów wysokiej jakości,
 • preferują krótkie terminy realizacji zamówień,
 • cenią terminowe dostawy,
 • oczekują dostawy towarów zgodnych z zamówieniem,
 • przywiązują uwagę do szerokiego wyboru produktów

 

Sorbent olejowy rodzaje:

 • sorbent sypki w workach 25kg,
 • maty sorbcyjne,
 • sorbent sypki w wiaderkach,

 

Dlaczego warto stosować profesjonalne Sorbenty do oleju, ropy, benzyny i kwasów

 • sorbent posiada zdolność zatrzymywania płynów,
 • sorbenty posiadają bardzo wysokie wchłanianie cieczy,
 • zapewniają bezpieczeństwo w miejscu pracy,
 • znacznie przyspieszają i ułatwiają usuwanie wycieków,
 • stosując absorbent można uzyskać znaczne oszczędności.

 

Gdzie kupić sorbent

Nasze produkty dostarczamy do klientów w całej Polsce bez względu na adres. Każde zamówienie dostarczane jest za pomocą firm spedycyjnych. Umożliwiamy transport pojedynczych worków oraz zamówień cało paletowych. Cena sorbentu zależna jest od wielkości zamówienia.

W naszej ofercie posiadamy sorbenty uniwersalne do pochłania wody, olejów, benzyn i płynów przemysłowych oraz specjalistyczne sorbenty do kwasów i innych agresywnych mediów. Często nasi klienci zadają nam pytaniem czym usunąć plamy po oleju z kostki brukowej lub posadzki. W takiej sytuacji należy pamiętać, że najwyższą skuteczność ma usuwanie świeżych wycieków i plam. Im są starsze i bardziej wsiąkną w kostkę lub powierzchnię trudniej jest się ich pozbyć. Dlatego bardzo ważne jest usuwanie plam bezpośrednio po wycieku. Im więcej czasu upłynie pomiędzy wyciekiem, a użyciem sorbentu tym mniejsza szansa na skuteczne pozbycie się plam i przebarwień.

 

Sorbent do oleju, ropy, benzyny i kwasów Regularne dostawy do: Warszawa, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Wrocław, Katowice, Radom, Tarnów Zabrze, Rzeszów, Gliwice, Białystok, Śląsk, Bydgoszcz, Kraków, Lublin, Olsztyn, Zielona Góra, Szczecin i innych miejsc w Polsce.

W ofercie posiadamy sorbent Denios, Diatomit, Absonet, ZEP i inne

 

Zapytaj o pomoc konsultanta