21 czerwca 2017

Sprzedaż płyt gumowych

Sprzedaż płyt gumowych. Płyta gumowa SBR, NBR, EPDM. Różne grubości, rozmiar docinamy na wymiar. Cennik płyty gumowe. Cena ZADZWOŃ i SPRAWDŹ

 

Płyty gumowe sprzedaż z metra i pełne rolki. Nasza oferta obejmuje produkty standardowe - pełne rolki i maty sprzedawane na zamówienie o określonej szerokości i długości. Płyty dostępne są z magazynu. Czas realizacji zamówienia wynosi 24-48h. Każda płyta gumowa została wyprodukowana zgodnie z obowiązującymi normami i spełnia określone wymagania.

 

Sprzedaż płyt z gumy - zadzwoń tel kom 780 090 280

 

☑ Płyty w rolkach ☑ Płyty na stoły warsztatowe ☑ Płyty na stoły weterynaryjne ☑ Płyty pod maszyny i maszty


 

Sprzedaż płyt gumowych - cena płyty gumowej

Wszystkie ceny oferowanych płyt ustalane są indywidualnie. Cena płyt zależy od rodzaju mieszanki kauczukowej, z której została wulkanizowana płyta, rodzaju płyty, grubości i rozmiaru. W celu ustalenia ceny prosimy o kontakt z biurem sprzedaży.

W ofercie posiadamy następujące płyty gumowe:

1 Płyta gumowa standardowa SBR

2 Płyty gumowa olejoodporna NBR

3 Płyta gumowa termoodporna EPDM

4 Płyta gumowa zbrojona - wzmocniona przekładkami

 

Posiadamy możliwość docinania płyt gumowych na wymiar wskazany przez klienta. Realizujemy zamówienia na pasy gumowe, formatki gumowe, płaskowniki gumowe, odbojniki i inne produkty cięte z gumy.

 

Gdzie można kupić płytę gumową?

Płyty sprzedajemy w naszej hurtowni w Bydgoszczy. Prowadzimy również sprzedaż telefoniczną. Zamówienie można także przesyłać mailem. Płyta gumowa niezależnie od grubości i rodzaju może być dostarczona dla Państwa na wskazany w zamówieniu adres. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz firmy. Realizujemy zamówienia już od 1 sztuki. Towar dostarczamy spakowany w paczkę lub przy większych zamówieniach na paletach. Istniej możliwość zamówienia z płatnością przy odbiorze.

 

Nasze produkty oferujemy osobom, które:

  • poszukują produktów najwyższej jakości
  • preferują terminowej i szybkiej dostawy
  • oczekują towaru zgodnego z zamówieniem

 

 

Zapytaj o pomoc konsultanta