21 czerwca 2017

Sprzedaż płyt gumowych – płyty gumowe cennik

Sprzedaż płyt gumowych. Płyta gumowa SBR, NBR, EPDM. Różne grubości, rozmiar docinamy na wymiar. Cennik płyty gumowe. Płyty gumowe cena ZADZWOŃ i SPRAWDŹ

 

Płyty gumowe cena. Sprzedaż z metra i pełne rolki. Nasza oferta obejmuje produkty standardowe – pełne rolki i maty sprzedawane na zamówienie o określonej szerokości i długości. Płyty dostępne są z magazynu. Czas realizacji zamówienia wynosi 24-48h. Każda płyta gumowa została wyprodukowana zgodnie z obowiązującymi normami i spełnia określone wymagania.

 

Sprzedaż płyt z gumy

Kliknij i zadzwoń TERAZ – tel kom 780 090 280

 

☑ Płyty w rolkach ☑ Płyty na stoły warsztatowe ☑ Płyty na stoły weterynaryjne ☑ Płyty pod maszyny i maszty


Sprzedaż płyt gumowych – płyta gumowa cena

 

Wszystkie ceny oferowanych płyt ustalane są indywidualnie. Cena płyt zależy od rodzaju mieszanki kauczukowej, z której została wulkanizowana płyta, rodzaju płyty, grubości i rozmiaru. W celu ustalenia ceny prosimy o kontakt z biurem sprzedaży.

W ofercie posiadamy następujące płyty gumowe:Płyty gumowe cena

1 Płyta gumowa standardowa SBR

2 Płyty gumowa olejoodporna NBR

3 Płyta gumowa termoodporna EPDM

4 Płyta gumowa zbrojona – wzmocniona przekładkami

 

Dodatkowo naszym klientom możemy zaproponować arkusze gumowe:

– zbrojone z przekładkami 1,2 lub 3 płótna o gr mm (od 1mm do 50mm)

– płyty gumowe bez przekładek o gr mm (od 1mm do 50mm)

 

Jeśli zastanawiasz się ile kosztuje płyta, jakiej szukasz zadzwoń do nas i zapytaj o cennik lub wycenę szczegółową.

Posiadamy możliwość docinania płyt gumowych na wymiar wskazany przez klienta. Realizujemy zamówienia na pasy gumowe, formatki gumowe, płaskowniki gumowe, odbojniki i inne produkty cięte z gumy.

 

Gdzie można kupić płytę gumową?

Płyty gumowe sprzedajemy w naszej hurtowni w Bydgoszczy. Prowadzimy również sprzedaż telefoniczną i sprzedaż internetową. Zamówienie można także przesyłać mailem. Płyta gumowa niezależnie od grubości i rodzaju może być dostarczona dla Państwa na wskazany w zamówieniu adres. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz firmy. Realizujemy zamówienia już od 1 sztuki. Towar dostarczamy spakowany w paczkę lub przy większych zamówieniach na paletach. Istniej możliwość zamówienia z płatnością przy odbiorze.

Nasze produkty oferujemy osobom, które:

  • poszukują produktów najwyższej jakości
  • preferują terminowej i szybkiej dostawy
  • oczekują towaru zgodnego z zamówieniem

 

Płyty gumowe cena

 

płyty gumowe cennik

Jaka jest cena płyt gumowych? Ceny płyt gumowych zależną są również od rodzaju mieszanki z jakiej zostały wykonane. Dlatego bardzo ważne jest aby w zapytaniach podawać rodzaj płyt: SBR, EPDM, NR-L, NBR.

Dzięki temu będziemy mogli szybko i sprawnie przygotować wszystkie odpowiedzi na Państwa pytania. Prowadzimy dostawy ne terenie całej Polski oraz krajów Unii Europejskiej. Zapraszamy do kontaktu firmy oraz klientów indywidualnych.

 

Guma przemysłowa – płyty z granulatu gumowego

Sprzedaż płyt gumowych

Aby złożyć zamówienie należy skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. Cały nasz asortyment wraz z opisem znajduje się na stronie internetowej. Zapewniamy sprawną obsługę i szybką realizację zakupów.

 

Zapytaj o pomoc konsultanta