9 lutego 2016

Tuleje poliamidowe PA 6

Tuleje poliamidowe

Nasz oferta zawiera szeroki wybór rur poliamidowych. Proponujemy szeroki zakres średnic wewnętrznych i zewnętrznych. Rura tuleja poliamidowa może być docięta na wymiar. W sprzedaży posiadamy tworzywa konstrukcyjne modyfikowane i niemodyfikowane. Proponujemy rury poliamid wytłaczany i odlewany. Zobacz rozmiary i cennik półfabrykatów z PA 6.

Poliamid jest jednym z najbardziej popularnych materiałów używanych do zastosowań technicznych ze względu na swoją odporność na ścieranie i właściwości mechaniczne. Bardzo szeroki typoszereg dostępnych rozmiarów ułatwia właściwy dobór półfabrykatu do dalszej obróbki. Dzięki temu nasi klienci oszczędzają czas, narzędzia oraz obniżają koszt zakupu. Wszystkie produktu z naszej oferty, tuleje pa6 możemy docinać na wymiar zgodnie z minimami logistycznymi. 

tworzywa dociete na wymiar

 

Rury i tuleje z poliamidu średnice tabela

Średnice i długości tulei z PA 6

posiadamy również rury o średnicach niestandardowych, których nie zawiera poniższa tabela

Gdzie znajdują zastosowanie rury z poliamidu PA 6

Rury z poliamidu to bardzo popularne tworzywa konstrukcyjne. Są bardzo często wykorzystywane w zakładach obróbczych do produkcji tulejek, rolek i innych detali z PA6 i PA6G. Przy zakupie każdej rury należy brać pod uwagę tolerancje rozmiarowe jaką mają tworzywa konstrukcyjne. Inaczej nazywane jako Tecamid, Tecast, Tarnamid, Boramid i Ertalon.

Nasza oferta obejmuje poliamid odlewany i wytłaczany. Dostępne są produkty w kolorze białym, czarnym i żółtym. Na specjalne zamówienie możemy odlać rury o dowolnym rozmiarze, również z cienką ścianką. Na zamówienie możemy dostarczyć tuleje do rozmiaru zewnętrznego fi 1050mm. Tuleje rury poliamidowe są często mylone z teflonem, jednak należy pamiętać, że są to inne tworzywa konstrukcyjne.

Obróbka rur poliamidowych na detale gotowe musi być prowadzona przez doświadczonych operatorów, należy pamiętać że parametry pracy muszą być dostosowane do właściwości tworzyw, które są inne niż w przypadku obróbki tradycyjnych materiałów takich jak na przykład stal.

Sprzedaż tuleji poliamidowych

Na sprzedaż posiadamy rury dostępne z magazynu i odlewane na wymiar pod konkretne zapotrzebowanie. Wszystkie dostawy realizujemy w najkrótszym możliwym czasie. W przypadku produktów dostępnych z magazynu w 24-48h, a w przypadku tulei odlewanych termin zwykle wynosi od 5 do 7 dni zależnie od rozmiaru. Sprzedaż internetowa tulejek poliamidowych - sklep internetowy z poliamidem, sprawdź nasze atrakcyjne oferty.

Sprzedaż internetowa wysyłkowa. Tuleje rury poliamidowe regularne dostawy do: Warszawa, Poznań, Gdańsk, Wrocław, Katowice, Sochaczew, Leszno, Zabrze, Gliwice, Śląsk, Bydgoszcz, Kraków, Lublin, Olsztyn, Zielona Góra, Szczecin i innych miejsc w Polsce. Wykorzystujemy sprawdzone firmy spedycyjne, które zapewniają odpowiednią jakość realizowanych dostaw.

 

Rury z tworzywa do toczenia

Nasze produkty są doskonałym półwyrobem do obróbki CNC. Zapytaj o szczegóły w dziale technicznym. Pomożemy dobrać odpowiedni materiał pod Państwa wymagania. Każda tuleja z tworzywa do toczenia może być również docięta na wskazaną długość. Zapraszamy do współpracy.

Rura PA6 jest szczególnie polecana do wszystkich zastosowań, w których wymagana jest wysoka wydajność mechaniczna w zakresie trakcji i ciągłego lub naprzemiennego zginania, takich jak robotyka, pneumatyka, narzędzia, maszyny przemysłowe itp. lub gdy konieczna jest wysoka elastyczność, szczególnie w zastosowaniach chłodniczych.

 

Tuleje poliamidowe cena 2021 r

Cennik rur poliamidowych dotyczy tylko produktów standardowych. Ceny innych rur, które odlewane są na zamówienie ustalana jest indywidualnie pod konkretny rozmiar. Ze względu na dynamiczny kurs euro prosimy aby przed każdym zakupem dokonywać aktualizacji przygotowanych ofert.

Ceny tuleji z poliamidowych są zmienne. Zależą przed wszystkim od jej długości, średnicy zewnętrznej oraz średnicy wewnętrznej. Długość i grubość ścianki wpływa na wagę materiału, która bezpośrednio odnosi się do wartości konkretnych produktów. Ceny produktów uzależnione są również od materiału z jakiego została wykonana tuleja. Najtańsze tuleje poliamidowe są wykonane z poliamidu naturalnego, rury poliamidowe odlewane z tworzywa domieszkowanego są droższe. Wzrost ceny wynika z lepszych parametrów użytkowych tworzyw modyfikowanych.

Tuleje poliamidowe zobacz rodzaje

Nasz oferta obejmuje różne rodzaje tulei z tworzyw konstrukcyjnych. W ciągłej sprzedaży posiadamy zarówno produkty standardowe jak i niestandardowe produkowane do specjalnych zastosowań. Dzięki temu naszym klientom możemy zaproponować produkty, które spełniają szerokie wymagania i mogą być wykorzystane w różnych aplikacjach w przemyśle maszynowym, spożywczym, wydobywczym rolnictwie i energetyce.

Najpopularniejsze rodzaje:

  • tuleje poliamidowe białe
  • tuleje poliamidowe czarne z dwusiarczkiem molibdenu MoS2
  • tuleje z poliamidu z włóknem szklanym GF30
  • tuleje z poliamidu z olejem i smarem - samosmarowne oil

Każda z rur wykonanych w innym kolorze różni się od siebie. Kolor tworzywa wynika z dodatku jaki został domieszkowany. Ułatwia także rozróżnienie produktów między sobą. Jest to pomocne zwłaszcza przy obróbce tego tworzywa. Gdyż inne parametry potrzebne są do obróbki rur z poliamidu naturalnego, a inne do rur z włóknem szklanym

Tuleje poliamidowe nietypowe rozmiary

Poza tworzywami konstrukcyjnymi typowymi w swojej ofercie posiadamy także rury odlewane pod zamówienie. Tego rodzaju produkty są rzadziej wybierane przez naszych klientów. Takie tuleje doskonale sprawdzają się w produkcji elementów niskoseryjnych i niestandardowych rozmiarach. Produkcja rur poliamidowych nietypowych zazwyczaj dotyczy produktów o dużych rozmiarach na przykład do fi 1000.

Odlewanie rur na zamówienie odbywa się w specjalnie przygotowanych formach. Nie każdy producent tuleji poliamidowych dysponuje odpowiednim sprzętem aby wykonywać produkcję jednostkową. Dzięki temu jako jedna z nielicznych firm w Europie oferujemy rury poliamidowe z cienką ścianką. Dotyczy to również produktów z dużymi średnicami jak na przykład fi 1000 / fi 940 mm. Kupując taki produkt nasi klienci zyskują dostęp do materiałów umożliwiających wykonywanie zleceń nietypowych.