9 lutego 2016

Tuleje poliamidowe PA 6

Tuleje poliamidowe

Nasz oferta zawiera szeroki wybór rur poliamidowych. Proponujemy szeroki zakres średnic wewnętrznych i zewnętrznych. Rura tuleja poliamidowa może być docięta na wymiar. W sprzedaży posiadamy tworzywa konstrukcyjne modyfikowane i niemodyfikowane. Proponujemy rury poliamid wytłaczany i odlewany. Zobacz rozmiary i cennik półfabrykatów z PA 6

 

 

tworzywa dociete na wymiar

 

 

Rury i tuleje z poliamidu – białe, czarne i z olejem

 

Średnice i długości tulei z PA 6

posiadamy również rury o średnicach niestandardowych, których nie zawiera poniższa tabela

 

Gdzie znajdują zastosowanie rury z tworzyw konstrukcyjnych PA 6

Rury z poliamidu to bardzo popularne tworzywa konstrukcyjne. Są bardzo często wykorzystywane w zakładach obróbczych do produkcji tulejek, rolek i innych detali z PA6 i PA6G. Przy zakupie każdej rury należy brać pod uwagę tolerancje rozmiarowe jaką mają tworzywa konstrukcyjne. Inaczej nazywane jako Tecamid, Tecast, Tarnamid, Boramid i Ertalon.

Nasza oferta obejmuje poliamid odlewany i wytłaczany. Dostępne są produkty w kolorze białym, czarnym i żółtym. Na specjalne zamówienie możemy odlać rury o dowolnym rozmiarze, również z cienką ścianką. Na zamówienie możemy dostarczyć tuleje do rozmiaru zewnętrznego fi 1050mm.

 

 

Na sprzedaż posiadamy rury dostępne z magazynu i odlewane na wymiar pod konkretne zapotrzebowanie. Wszystkie dostawy realizujemy w najkrótszym możliwym czasie. W przypadku produktów dostępnych z magazynu w 24-48h, a w przypadku tulei odlewanych termin zwykle wynosi od 5 do 7 dni zależnie od rozmiaru. Sprzedaż internetowa tulejek poliamidowych – sklep internetowy z poliamidem, sprawdź nasze atrakcyjne oferty.

Tuleje rury poliamidowe regularne dostawy do: Warszawa, Poznań, Gdańsk, Wrocław, Katowice, Sochaczew, Leszno, Zabrze, Gliwice, Śląsk, Bydgoszcz, Kraków, Lublin, Olsztyn, Zielona Góra, Szczecin i innych miejsc w Polsce

 

Rury z tworzywa do toczenia

Nasze produkty są doskonałym półwyrobem do obróbki CNC. Zapytaj o szczegóły w dziale technicznym. Pomożemy dobrać odpowiedni materiał pod Państwa wymagania. Każda tuleja z tworzywa do toczenia może być również docięta na wskazaną długość. Zapraszamy do współpracy.

 

Tuleje poliamidowe cena

Cennik na nasze wyroby dotyczy tylko produktów standardowych. Ceny innych rur, które odlewane są na zamówienie ustalana jest indywidualnie pod konkretny rozmiar.