9 lutego 2016

Tuleje poliamidowe PA 6

Tuleje poliamidowe

Nasz oferta zawiera szeroki wybór rur poliamidowych. Proponujemy szeroki zakres średnic wewnętrznych i zewnętrznych. Rura tuleja poliamidowa może być docięta na wymiar. W sprzedaży posiadamy tworzywa konstrukcyjne modyfikowane i niemodyfikowane. Proponujemy rury poliamid wytłaczany i odlewany. Zobacz rozmiary i cennik półfabrykatów z PA 6

 

 

tworzywa dociete na wymiar

 

 

Rury i tuleje z poliamidu – białe, czarne i z olejem

 

Średnice i długości tulei z PA 6

posiadamy również rury o średnicach niestandardowych, których nie zawiera poniższa tabela

 

Gdzie znajdują zastosowanie rury z tworzyw konstrukcyjnych PA 6

Rury z poliamidu to bardzo popularne tworzywa konstrukcyjne. Są bardzo często wykorzystywane w zakładach obróbczych do produkcji tulejek, rolek i innych detali z PA6 i PA6G. Przy zakupie każdej rury należy brać pod uwagę tolerancje rozmiarowe jaką mają tworzywa konstrukcyjne. Inaczej nazywane jako Tecamid, Tecast, Tarnamid, Boramid i Ertalon.

Nasza oferta obejmuje poliamid odlewany i wytłaczany. Dostępne są produkty w kolorze białym, czarnym i żółtym. Na specjalne zamówienie możemy odlać rury o dowolnym rozmiarze, również z cienką ścianką. Na zamówienie możemy dostarczyć tuleje do rozmiaru zewnętrznego fi 1050mm.

 

Produkcja i sprzedaż rur tulei poliamidowych

Odlewanie poliamidu na wymiar – kolor biały i czarny

 

Na sprzedaż posiadamy rury dostępne z magazynu i odlewane na wymiar pod konkretne zapotrzebowanie. Wszystkie dostawy realizujemy w najkrótszym możliwym czasie. W przypadku produktów dostępnych z magazynu w 24-48h, a w przypadku tulei odlewanych termin zwykle wynosi od 5 do 7 dni zależnie od rozmiaru.

Tuleje rury poliamidowe regularne dostawy do: Warszawa, Poznań, Gdańsk, Wrocław, Katowice, Sochaczew, Leszno, Zabrze, Gliwice, Śląsk, Bydgoszcz, Kraków, Lublin, Olsztyn, Zielona Góra, Szczecin i innych miejsc w Polsce

 

Rury z tworzywa do toczenia

Nasze produkty są doskonałym półwyrobem do obróbki CNC. Zapytaj o szczegóły w dziale technicznym. Pomożemy dobrać odpowiedni materiał pod Państwa wymagania. Każda tuleja z tworzywa do toczenia może być również docięta na wskazaną długość. Zapraszamy do współpracy.

Zapytaj o pomoc konsultanta