13 lipca 2017

Uszczelki gumowe wycinanie na wymiar

Uszczelki gumowe wycinanie na wymiar. Uszczelka z gumy SBR, olejoodpornej NBR i termoodpornej EPDM. Produkcja uszczelek wg wzoru. Sprzedaż i cena SPRAWDŹ

 

Na zamówienie dostarczamy uszczelki z gumy docinane na wymiar. Realizuje zlecenia na uszczelki płaskie z różnych rodzajów gumy. Oferujemy uszczelnienia jednolite oraz dla typu puzzle - uszczelki wielkogabarytowe o dużych średnicach. Czas realizacji zlecenia zwykle wynosi od 1 do 3 dni. Towar dostarczamy na terenie całego kraju.

 

Sprawdź co nas wyróżnia:Uszczelki gumowe

☑ realizujemy zamówienia hurtowe i detaliczne

☑ oferujemy najwyższą jakość materiałów

☑ zapewniamy szybką realizację i dostawę

☑ gwarantujemy wysoką precyzję i niezawodność

 

Szukasz uszczelek na wymiar zadzwoń tel kom 780 090 280


 

Uszczelki wycinane z gumy rodzaje

  • kołnierzowe norma PN i inne
  • typ puzzle
  • sanitarne
  • techniczne

Wszystkie uszczelki wycinane są na zamówienie. Realizujemy zamówienia na uszczelnienia typowe oraz rozwiązania niestandardowe cięte pod klienta. Do naszej dyspozycji mamy maszyny, które pozwalają na wykonywanie uszczelek gumowych gdzie wymagana jest duża precyzja wykonania.

 

Uszczelki z gumy

Oferujemy produkcję uszczelek z różnych rodzajów gumy i mikrogumy porowatej. Oferujemy ciągłe dostawy uszczelek różnych rozmiarów wyciętych z gumy:

SBR - ogólnego zastosowania

NBR - odpornej na olej lub inaczej nazywanej olejodporna

EPDM - termoodpornej lub inaczej nazywanej odpornej na warunki atmosferyczne i UV

Uszczelki przed dostawą przechodzą kontrolę jakościową co daje pewność dostarczenia produktów zgodnych z zamówieniem. Wszystkie uszczelki na czas transportu są zapakowane w materiały zabezpieczające dzięki czemu wszystkie paczki do klientów docierają w bardzo dobrym stanie.

 

Uszczelki gumowe producent

Nasze produkty dostarczamy do:

maszyn i urządzeń budowlanych

maszyn rolniczych

przemysłu maszynowego

przemysłu spożywczego

przemysłu petrochemicznego

przemysłu wydobywczego

Zapraszamy do współpracy pracowników utrzymania ruchu. Zamówienia pilne realizujemy w czasie 24-48h. Współpracujemy z projektantami, doradzamy w doborze odpowiedniego materiału. Gwarantujemy wsparcie na każdym etapie realizacji zamówienia. Zapraszamy do współpracy hurtownie, zakłady przemysłowe oraz sklepy techniczne i rolnicze. Dostarczamy uszczelki kołnierzowe według normy PN oraz inne cięte na zamówienie według specyfikacji dostarczonej przez zamawiającego.

 

Producent uszczelek gumowych płaskich

Do produkcji uszczelek wykorzystywane są płyty renomowanych producentów takich jak Stomil, Gambit, Polonit, Temac, Klinger itp.

Wszystkie materiały wykorzystywane do produkcji uszczelek gwarantują najwyższą jakość i niezawodność.

Posiadamy również możliwość dostarczenia uszczelki z silikonu sprawdź - USZCZELKI SILIKONOWE

 

 

 

Zapytaj o pomoc konsultanta