4 października 2016

Uszczelnienia silikonowe, uszczelki silikonowe

Uszczelnienia silikonowe na zamówienie. Realizujemy pojedyncze zamówienia i stałe zlecenia. Dostarczamy uszczelnienia wykonane z wykorzystaniem płyt silikonowych najwyższej jakości. Zapewniamy, krótkie terminy realizacji zamówień. Uszczelki z silikonu na wymiar klienta - Sprawdź Uszczelki silikonowe ze względu na swoje właściwości są bardzo często wykorzystywane w miejscach gdzie nie można zastosować uszczelnień wykonanych z tradycyjnych materiałów takich jak guma. Uszczelki z silikonu można spotkać w praktycznie każdej dziedzinie gospodarki.
 
Silikon właściwościuszczelki-silikonowe
 • barwa: mleczny lub czerwony - inne kolory na zamówienie,
 • temperatura pracy: - 60stC do 200stC
 • bardzo wysoka stabilność w wysokich temperaturach
 • bardzo wysoka elastyczność w niskich temperaturach
 • obojętność fizjologiczna
 • odporność na Ozon, promieniowanie UV
 • guma silikonowa może mieć kontakt z żywnością
 

Uszczelki z silikonu na zamówienie - produkcja na wymiar

 
uszczelnienia-silikonowe-wycinanie Wszystkie uszczelki płaskie z silikonu wycinane są z wykorzystaniem najnowszych maszyn. Do produkcji używane są płyty silikonowe pochodzące od najlepszych europejskich dostawców. Wszystkie płyty silikonowe produkowane są zgodnie z obowiązującymi normami i dają gwarancję niezawodności. Nasza wykwalifikowana kadra zapewnia najwyższą jakość wykonania oraz obsługi klientów. Działamy zgodnie z Systemem Zarządzania Jakością ISO 9001:2009.   

Uszczelki silikonowe płaskie, okrągłe, spożywcze, wysokotemperaturowe

 • docinamy na wymiar klienta z przekazanych rysunków wykonawczych
 • możliwość wykonania uszczelek o innym kolorze poza mlecznym i czerwonym
 • grubości wg specyfikacji klienta
 • realizujemy zamówienia na pojedyncze sztuki i całe serie
 • gwarantujemy krótkie terminy realizacji
 • dostarczamy również uszczelki niestandardowe wielkoformatowe i wulkanizowane
   

Szukasz nietypowych uszczelnień zadzwoń tel 780 090 280 lub prześlij zapytanie mailem

Nasz dział techniczno handlowy jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do czwartku w godzinach 8.00 - 17.00 oraz w piątek w godzinach od 8.00 do 15.00.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

 Nasza firma od ponad 20 lat dostarcza zaawansowane uszczelnienia na potrzeby wielu gałęzi przemysłu. Uszczelki silikonowe ze względu na swoją charakterystykę znajdują zastosowanie w przemyśle spożywczym, chemicznym, maszynowym i innych.

Posiadamy płyty z silikonu z magazynu. Uszczelnienia silikonowe na zamówienie dostarczamy na terenie całego kraju, zadzwoń i zapytaj o dostawę na wskazany adres.

Realizujemy stałe dostawy do Warszawa, Katowice, Gliwice, Kraków, Rzeszów, Mielec, Lublin, Świdnik, Tarnów, Poznań, Wrocław, Łódź, Bydgoszcz, Toruń, Olsztyn, Gdańsk, Gdynia, Szczecin. Dzięki naszej zaawansowanej logistyce jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej wymagające zlecenie i dostarczyć je w dowolne miejsce w Polsce w bardzo krótkim czasie.

Inne produkty z silikonu- SPRAWDŹ!  

Guma silikonowa - uszczelnienia produkcja

Uszczelnienia silikonowe

Elementy z silikonu docinamy na zamówienie według wymiarów Klienta. Możemy wykonać proste formatki lub w określonym kształcie, również z otworami przelotowymi. Uszczelnienia silikonowe nadają się do najbardziej wymagających zastosowań. Każdą realizację traktujemy bardzo indywidualnie, dlatego wyceny przygotowujemy każdorazowo na zapytanie.