W jaki sposób zabezpieczyć altankę przed deszczem i wiatrem

Zapewne często zastanawiasz się w jaki sposób można zabezpieczyć altankę ogrodową przed deszczem i wiatrem? Tak aby można było spędzać w niej czas nie tylko podczas pięknych słonecznych dni.  Zwłaszcza pojawia się problem, kiedy jesteśmy już z kimś umówieni i nagle psuje się pogoda. Nasza firma oferuje doskonałe rozwiązanie, mianowicie zabudowę ścianek altanki plandeką PCV. Jest to idealne rozwiązanie dla każdego, gdyż nasze plandeki wykonane są ściśle pod wymiar każdej ze ścianek konstrukcji. Dzięki temu zabudowa wygląda bardziej elegancko i estetycznie a całość jest solidna i wytrzymała.

W naszej ofercie każdy klient ma wiele możliwości do wyboru jeśli chodzi o wykonanie zabudowy altanki. Przede wszystkim posiadamy materiał w różnych wersjach kolorystycznych - biały, ecru, piaskowy, brązowy, zielony, szary lub czarny. Ścianki plandeki mogą posiadać okna z przezroczystej folii, a dodatkowo całość może być zamontowana na stałe lub z możliwością zrolowania i podwieszenia na specjalnych pasach. Wszystko zależy od Państwa potrzeb oraz upodobań. 

 

plandeka-na-taras

 

Zabudowa ścianek altanki lub tarasu

Oferowane przez naszą firmę ścianki boczne do altanki są wykonane z najwyższej jakości tkaniny PCV 650g/m2. Jest to stosunkowo gruby materiał co stanowi solidne i wytrzymałe zabezpieczenie altanki. Dodatkowo do produkcji okien używamy folii przezroczystej o grubości 1mm. Należy również pamiętać, iż końcowy wygląd zabudowy jest całkowicie indywidualną kwestią zamawiającego. Nasza firma jako wieloletni oraz doświadczony producent plandek może wykonać w pełni spersonalizowany produkt. Zarówno kolor, jak i wielkość oraz rozmieszczenie okien na każdej ściance podlega indywidualnej interpretacji.

Przed przystąpieniem do realizacji do każdego zamówienia wykonujemy rysunek ze zwymiarowaną wizualizacją ścianek. Dzięki temu mamy pewność, że nasz produkt zostanie wykonany zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Zabezpieczenie ścianek altanki korzyści

  • osłona przed wiatrem
  • możliwość korzystania z altanki podczas deszczu
  • zabezpieczenie mebli ogrodowych przed działaniem warunków atmosferycznych
  • możliwość dogrzania wnętrza altanki w chłodniejsze dni
  • uzyskanie produktu idealnie zwymiarowanego do konstrukcji naszej altanki
  • możliwość podwieszenia ścianek w ciepłe lub upalne dni

Należy również pamiętać, że plandeki naszej produkcji są całkowicie nieprzemakalne. Łatwo także utrzymać je w czystości, gdyż wystarczy tylko użyć samej wody aby zmyć kurz i inne zabrudzenia. To co wyróżnia nasze produkty to przede wszystkim wysokiej jakości materiały oraz duża wytrzymałość, dzięki czemu twoja altanka będzie zabezpieczona przez wiele lat.