Wałek POM-C niebieski – szeroki wybór średnic

Niebieskie wałki z poliacetalu cieszą się sporym zainteresowaniem. Na wstępie warto zaznaczyć, że poza kolorem wiodące parametry tworzywa są niezmienione. Niebieski POM-C dedykowany jest przede wszystkim branży spożywczej i wszędzie tam, gdzie potrzebny jest atest bezpieczeństwa FDA. Charakterystyczny intensywny kolor ułatwia optyczne odróżnienie od pozostałych elementów współpracujących i pomaga uniknąć niepożądanych zanieczyszczeń. Oferujemy całe formaty, jak również możliwość zakupu mniejszych ilości dociętych na wymiar.

wałek POM-C niebieski

W sprzedaży posiadamy również niebieskie tworzywo POM-C modyfikowane o dodatkowe właściwościach: w wersji wykrywalnej przez detektory metali czy wariant z dodatkiem środka smarnego. Dostępność na zapytanie.

Jakie właściwości posiada wałek POM-C niebieski ?

Główną wyróżniającą cechą jest charakterystyczny niebieski kolor materiału. Pozostałe cechy dla poliacetalu są niezmienione. Należą do nich:
-wysoka wytrzymałość
-dobre właściwości ślizgowe i cierne
-dobra odporność chemiczna
-dobra podatność na obróbkę skrawaniem
-znakomita izolacja elektryczna

Warto nadmienić, że poza kolorem wiodącą zaletą materiału jest obojętność fizjologiczna poparta atestem spożywczym.

Niebieski POM-C blue na wymiar w korzystnej cenie

W ofercie posiadamy szeroki wybór średnic zaczynając od fi 12mm poprzez fi: 20,25, 30, 40, 50, 60, 70, 80, 90,100, 110, 130, 150, 180mm, kończąc na fi 200mm. W sprzedaży wałek POM-C niebieski zapewniamy w odcinkach o długości 3000mm, 2000mm, 1000mm i docięte do wymiaru. Posiadamy również płyty POM-C niebieski w zakresie grubości: #10-100mm w dwóch wariantach formatów: 1000 x 2000mm oraz 620mm x 3000mm i możliwością docięcia formatki na wymiar. Z kolei tuleje POM-C niebieski produkowane są wyłącznie na zamówienie w narzuconym minimum zakupowych. Cena tworzywa POM-C w wersji niebieskiej nie jest dużo wyższa od naturalnej. Koszt zakupu ustalany jest każdorazowo od wielkości średnicy lub grubości płyty i zapotrzebowania.

Gdzie kupić niebieskie tworzywo ?

Jako sklep internetowy realizujemy zamówienia na terenie całego kraju. a także Europy. Nie posiadamy punktów stacjonarnych. Zakupów można dokonać telefonicznie lub mailowo. Produkty wysyłamy kurierem na wskazany adres. Zapraszamy do zakupów: 780-090-280.