Wałki poliamidowe duże średnice – Poliamid wałek odlewany na wymiar

Wałki poliamidowe fi 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000 mm. Inne średnice odlewamy na zamówienie. Pręt docinamy na dowolne odcinki pod wymiar klienta. Wałek poliamid PA6 G Sprawdź

Wałki poliamidowe duże średnice

Dla naszych klientów na zamówienie odlewamy wałki poliamidowe o dużych niestandardowych średnicach. Każdy wałek poliamidowy odlewany jest pod wymiar ze standardowymi skokami. Każdy odlew wykonywany jest zgodnie z obowiązującymi normami i daje gwarancję otrzymania materiału najwyższej jakości.

Naszą ofertę kierujemy do osób, które:

  • poszukują wałków o dużych średnicach,
  • chcą kupić pręt docięty na dowolny odcinek,
  • cenią szybką realizacje zamówienia,
  • szukają poliamid najwyższej jakości

Pręt poliamid tabela rozmiary

Nasza oferta poza wałkami odlewanymi na wymiar zawiera również wałki o standardowych średnicach. Sprawdź ofertę poliamid wałki

Każdy odlany wałek z poliamidu docinamy na wskazany przez klienta wymiar. Dzięki temu nasi klienci mogą kupić właśnie tyle tworzywa ile potrzebują. Dzięki temu nie muszą brać tworzywa na zapas.

Jeśli szukacie wałków o niestandardowych rozmiarach zapraszamy do kontaktu z naszym działem techniczno-handlowym. Pomożemy dobrać tworzywa konstrukcyjne zgodne z Państwa oczekiwaniami.

Inne nazwy handlowe poliamidu to ertalon, tarnamid, boramid, tecast i tecamid

Wałek poliamid PA6G cena

Wiele osób, które dzwonią do naszej firmy pyta jaka jest cena prętów poliamidowych odlewanych na wymiar. Cennik, którym dysponujemy dotyczy wyłącznie wyrobów standardowych. Wszystkie wałki dużych średnic produkowane są na specjalne zamówienia i ich ceny przeliczane są według indywidualnych parametrów. Prowadzimy ciągłą sprzedaż wałków, aby poznać wycenę prosimy o kontakt z działem sprzedaży.

Wałki poliamidowe duże średnice

Regularnie dowozimy naszym transportem do: Warszawa, Poznań, Katowice, Łódź, Kraków, Bydgoszcz, Gliwice, Wrocław, Gdańsk, Rzeszów, Leszno, Sochaczew, Zabrze, Toruń, Gdynia, Radom, Lublin, Olsztyn, Białystok, Sosnowiec, Opole i innych miejsc w kraju.

Wałek poliamidowy

Spośród dostępnych prętów tworzywowych tylko z poliamidu można uzyskać bardzo duże średnice. W przypadku większych rozmiarów niż fi 500mm wałek poliamidowy produkowany jest na zamówienie. Pręty poliamidowe zapewniamy w kolorze białym i czarnym, a także czerwonym, żółtym i zielonym.

 

Zapytaj o pomoc konsultanta