Wałki poliamidowe – nowa oferta 2019 roku

Sprawdź nową ofertę na wałki z poliamidu. Rozszerzyliśmy ofertę o nowe średnice. Wałek poliamid od fi 10mm do fi 1000mm. Sprawdź nasze najnowsze produkty i wybierz odpowiedni dla siebie. Pręty z poliamidu – oferta 2019 r. Wybierz i kup wałek na wymiar taki jak potrzebujesz.

 

wałki poliamidowe nowość 2018 roku

Specjalnie dla Państwa rozszerzyliśmy ofertę wałków z PA6 i PA6 G. W 2019 roku wprowadziliśmy do sprzedaży nowe pozycje z poliamidu wytłaczanego i odlewanego. Nowości z oferty dostępne są zarówno w wersji modyfikowanej jak i niemodyfikowanej. Najnowsze trendy na rynku tworzyw konstrukcyjnych wskazują jednoznacznie na kierunek dostarczania produktów spersonalizowanych według indywidualnych wymagań klienta. W związku z tym kontynuujemy i rozszerzamy ofertę poliamidu docinanego na wymiar.

 

Szukasz półfabrykatów z PA6 i PA6 G – zadzwoń i sprawdź dostępność i cenę tel kom 780 090 280

 

 

Wałki z poliamidu nowa oferta 2019 roku

Zobacz co nowego dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz pręty odpowiednie dla Twoich zastosowań. Wśród nowości wyróżnić należy:

  • poliamid z dwusiarczkiem molibdenu o podwyższonej odporności na ścieranie i niższą absorbcją wilgoci,
  • poliamid z dodatkiem oleju – nie trzeba dodawać środków smarnych do prawidłowej pracy,
  • poliamid z dodatkiem włókien szklanych, który poprawia własności mechaniczne materiału.

Nowość, którą Państwu proponujemy to również szerszy wybór rozmiarów. Aktualne średnice ( fi ) dostępnych wałków. Kliknij i sprawdź najnowsze produkty.

Pręty z poliamidu ZOBACZ wymiary

 

Zamów i kup wałek na wymiar jaki potrzebujesz

Wszystkie wałki z naszej oferty możemy docinać na wymiar. Dotyczy to produktów o średnicy minimalnej powyżej 16mm. Cieńsze wałki dostarczamy w długościach minimalnych L500mm. Aby ustalić zakres i ilość cięć prosimy o kontakt z naszym działem handlowym. Prowadzimy sprzedaż produktów docinanych na wymiar do średnicy.

Nowością w tym roku w zakresie docinania jest nowa piła, która daje możliwość na cięcie poliamidu o większej precyzji i mniejszych naddatkach na wiór.

 

Wałek poliamid gdzie kupić i zamówić

Ten rok niesie ze sobą również sporo nowości w obszarze dostępności naszych produktów. Specjalnie dla Państwa wygody rozszerzyliśmy dostęp do naszych produktów. Wszystkie tworzywa konstrukcyjne dostarczamy na terenie całego kraju. Specjalnie dla naszych klientów od 01.02.2019 r wprowadziliśmy także opłaty zamówień u kuriera – za pobraniem.

Pręty z poliamidu dostarczamy w całej Polsce. Zamówienia można składać przez internet lub telefonicznie.

 

Zobacz również inne produkty poliamidowe z naszej oferty

 

 

Szukasz materiału i nie wiesz jaki wybrać ? Potrzebujesz tworzywa konstrukcyjne i zastanawiasz się jakie produkty będą odpowiednie do Twoich potrzeb?

O tym czym jest poliamid i jakie są jego właściwości dowiesz się tu – Poliamid właściwości i karta charakterystyki

 

 

 

Zapytaj o pomoc konsultanta