6 kwietnia 2016

Wałki PEEK, pręty z tworzywa PEEK

Wałki PEEKPEEK jest wysoko gatunkowym tworzywem do zastosowań, w których wymagana jest odporność na wysokie temperatury, ścieranie i obciążenia. Tworzywo może być również stosowane do kontaktu z agresywnymi mediami. Wałki pręty z PEEKa wykorzystywane są w miejscach gdzie standardowe tworzywa konstrukcyjne nie spełniają oczekiwań.
      tworzywa dociete na wymiar  

Średnica, długość i waga prętów z PEEKa

Tabela zawiera dane orientacyjne.  
Naszą ofertę kierujemy do osób, które:
  • poszukują produktów wysokiej jakości,
  • preferują krótkie terminy realizacji zamówień,
  • cenią terminowe dostawy,
  • oczekują dostawy towarów zgodnych z zamówieniem,
  • przywiązują uwagę do szerokiego wyboru produktów.
 

Zobacz jakiej jest zastosowanie wałków z PEEK a

Wałek pręt PEEK należy do grupy tworzywa wysokogatunkowe, która charakteryzuje się szeregiem cech predysponujących te materiały do pracy w szczególnie wymagającym środowisku. Charakteryzuje się temperaturą pracy do 250stC, bardzo wysoką wytrzymałością mechaniczną i chemiczną, niskim współczynnikiem tarcia oraz bardzo dobrą skrawalnością.  Z PEEKu można produkować koła zębate, detale do przemysłu chemicznego, obciążone łożyska ślizgowe i inne. Więcej na temat tego materiału znajdziesz tu PEEK
 

Sprzedaż wałków PEEK

Jesteśmy jedną z największych hurtowni tworzyw w Polsce. Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki zakres średnic prętów z PEEKa. Sprzedaż tworzyw odbywa się na zamówienie i długości docinane są na wymiar wskazany przez klienta. Cennik tworzyw konstrukcyjnych odnosi się wyłącznie do produktów w rozmiarach standardowych, natomiast wszystkie produkty cięte na wymiar podlegają indywidualnej wycenie. Zadzwoń i sprawdź jaka jest cena tworzywa peek Każdy wałek przed dostawą przechodzi kontrolę na zgodność zamówieniem. Dzięki czemu zamówione materiały docierają do naszych klientów szybko.  

PRĘT PEEK

Szukasz tworzywa  - zadzwoń do nas i zapytaj o rozmiar i cenę Regularne dostawy do: Warszawa, Poznań, Gdańsk, Wrocław, Katowice, Leszno, Sochaczew, Zabrze, Rzeszów, Lublin, Gliwice, Płock, Śląsk, Bydgoszcz, Kraków, Lublin, Olsztyn, Zielona Góra, Szczecin i innych miejsc w Polsce.

Wałek PEEK

Zapewniamy szeroki wybór średnic w odcinkach maksymalnych do 3mb. Wałek peek naturalnie bez domieszek ma kolor beżowy. Jest to najbardziej wytrzymałe tworzywo na rynku pod każdym względem.