23 lutego 2016

Wałki poliacetalowe – rozmiar, średnica ( fi ) i długość

Wałki POM CPoliacetal POM C to bardzo popularne tworzywo konstrukcyjne. W sprzedaży występuje również jako ertacetal lub tecaform. Szeroki wybór rozmiarów i długości pozwala na dobranie półfabrykatów do bardzo szerokiego pola zastosowań. Poliacetal jest drugim po poliamidzie najczęściej wybieranym materiałem. Te tworzywa konstrukcyjne w stosunku do poliamidu charakteryzują się przede wszystkim niższą absorbcją wilgoci, a co za tym idzie stabilnością wymiarową.

 

 

tworzywa dociete na wymiar

 

Pręty POM C sprzedaż

TABELA ROZMIARÓW

 

Naszą ofertę kierujemy do osób, które:

  • poszukują produktów wysokiej jakości,
  • preferują krótkie terminy realizacji zamówień,
  • cenią terminowe dostawy,
  • oczekują dostawy towarów zgodnych z zamówieniem,
  • przywiązują uwagę do szerokiego wyboru produktów.

 

Wałek pręt z POMU C zastosowanie

Wałek pręt poliacetal POMU C ze względu na właściwości takie jak bardzo dobra skrawalność, dobre właściwości mechaniczne, wysoka odporność na ścieranie, duża stabilność wymiarowa i niska absorbcja wilgoci jest często wybierany jako tworzywa konstrukcyjne do produkcji tulejek, zębatek, rolek, łożysk, prowadnic i wielu innych detali. Materiał posiada atest PZH i może mieć kontakt z żywnością. Wałki z poliacetalu są doskonałe do obróbki (toczenia, cięcia, gwintowania)

 

Cena poliacetalu – wałki z POM cennik

Tworzywa konstrukcyjne dostarczamy do klientów w całej Polsce. Prowadzimy sprzedaż internetową, telefoniczną oraz w siedzibie firmy. Cena półfabrykatów i wyrobów gotowych jest zależna od rodzaju materiału, wielkości zamówienia, miejsca dostawy itd. Hurtownia tworzyw sztucznych konstrukcyjnych – sklep internetowy.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Więcej o poliacetalu dowiesz się tu Poliacetal POM C

Regularne dostawy do: Warszawa, Poznań, Gdańsk, Wrocław, Katowice, Zabrze, Leszno, Sochaczew, Toruń, Rzeszów, Tarnów, Gliwice, Śląsk, Bydgoszcz, Kraków, Lublin, Olsztyn, Zielona Góra, Szczecin i innych miejsc w Polsce.

 

Sprawdź nasze inne produkty z poliacetalu

Zapytaj o pomoc konsultanta