6 lutego 2016

Wałki poliamidowe PA 6 i PA6 G

 

Wałki poliamidoweOferujemy szeroki wybór półfabrykatów wałki pręty poliamidowe. Poliamid inaczej nazywany również tecamid, tecast, nylon, boramid czy ertalon to najpopularniejsze tworzywa konstrukcyjne. Wałki tniemy na odcinki pod wymiar klienta. W sprzedaży posiadamy poliamid wytłaczany, odlewany oraz modyfikacje tworzyw z olejem, dwusiarczkiem molibdenu, włóknem szklanym i teflonem. Ten materiał jest najpopularniejszym tworzywem do obróbki CNC. Można je toczyć, wiercić, ciąć, gwintować.

 

 

tworzywa dociete nea wymiar

 

 

Poliamid wałki białe, czarne, z olejem i włóknem szklanym

Średnice i długości półfabrykatów

 

Odlewamy również wałki o średnicach fi 600, 650, 700, 750, 800, 850, 900, 950 i 1000 mm na zamówienie. Sprawdź szczegóły wałki poliamidowe duże średnice

 

 

Obróbka wałków z PA 6 – zastosowanie poliamidu

Wałek pręt poliamidowy jest najczęściej wybieranym tworzywem konstrukcyjnym do produkcji detali technologią obróbki skrawaniem. Inaczej nazywane jako Tecamid, Tecast, Tarnamid i Ertalon. Doskonale nadaje się do produkcji rolek, zębatek, tulejek, i innych elementów maszyn i urządzeń. Jest bardzo łatwy w obróbce. W przypadku wyboru tego tworzywa należy brać pod uwagę dość dużą absorbcję wilgoci, która wpływa na stabilność wymiarową tego materiału.

 

Ile kosztuje poliamid – cena za kg pręty poliamidowe

Wszystkie  półfabrykaty z poliamidu występują w różnej średnicy i długości. Ich cena uzależniona jest przede wszystkim od wagi i ilości cięć wymaganych do uzyskania wymiaru nominalnego, którym zainteresowany jest klient. Wszystkie tworzywa konstrukcyjne posiadają również tolerancje na średnicach o czym należy pamiętać podczas wyboru konkretnego produktu. Ze względu na naddatki produkcyjne nie sprzedajemy poliamidu na kg. Zależy nam aby każdy klient miał stabilne niezmienne ceny na ten sam asortyment niezależny od tolerancji rozmiarowej.

 

Wałek pręt PA6 – sprzedaż i cennik

W naszej ofercie posiadamy bardzo szeroki zakres prętów. W ciągłej sprzedaży posiadamy wałki w klorze:

  • białe / kość słoniowa
  • czarne – z dwusiarczkiem
  • zielone, żółte, czerwone – z olejem lub smarem tzw. poliamid samosmarowny
  • niebieskie

Przy zakupie wałków należy pamiętać o tolerancjach. Każdy rozmiar posiada naddatki, które są naturalnym następstwem produkcji. Zarówno poliamid odlewany jak i wytłaczany posiada naddatki. Aby poznać rzeczywiste rozmiary prosimy o kontakt przed zakupem.

Wałki pręty poliamidowe docinamy na wymiar klienta. Istnieje możliwość zakupu niestandardowych rozmiarów.

 

Wałki poliamidowe allegro

Sprzedaż wałków prowadzimy wyłącznie z wykorzystaniem naszej strony firmowej lub w centrali. Nie oferujemy naszych produktów na portalach aukcyjnych. Prowadzimy sprzedaż produktów hurt-detal. Realizujemy dostawy na terenie całej Polski w czasie 24-48h. Zamówienia poliamidu można składać telefonicznie lub za pomocą maila.

Sprzedaż naszych tworzyw prowadzi również sklep internetowy

Wałki pręty z poliamidu regularne dostawy do: Warszawa, Poznań, Gdańsk, Wrocław, Katowice, Sochaczew, Leszno, Zabrze, Gliwice, Śląsk, Bydgoszcz, Kraków, Lublin, Olsztyn, Zielona Góra, Szczecin i innych miejsc w Polsce.

 

 

 

Zapytaj o pomoc konsultanta