1 października 2018

Wałki z tworzywa sztucznego, plastikowe

Pręty z tworzyw sztucznych. Wałki z poliamidu, teflonu, poliacetalu, polietylenu i peek. Wałki plastikowe do toczenia, sprzedaż i dostawa w całej Polsce.

 

Posiadamy bardzo szeroki wybór tworzywa sztucznych. Wałki z plastiku (tworzywa) doskonałe do toczenia lub bezpośredniego użycia. Ze względu na swoje wszechstronne właściwości sprawdzają się w różnych sytuacjach.

Jeśli szukacie Państwo prętów i potrzebujecie wsparcia technicznego w doborze prosimy o kontakt

Potrzebujesz wyceny wg Twojego wymiaru? Zadzwoń i sprawdź tel 780 090 280

Nasi doradcy techniczni postarają się dobrać konkretny rodzaj tworzywa, który spełni Państwa wymagania.

 

Pręty plastikowe rodzajeWałki z tworzywa sztucznego

Pręt PA6 (poliamid, ertalon, tarnamid, boramid, tecamid) – jedno z najpopularniejszych tworzyw, które jest szeroko wykorzystywane w przemyśle. Wałki dostępne są w średnicach od fi 8mm do fi 1050mm. Typowe długości wałków to 3 metry, 1 metr oraz 50 centymetrów.

Pręt POM (poliacetal, ertacetal, boracetal, tecaform) – bardzo często wykorzystywane tworzywa. Wałki z poliacetalu dostępne są w kolorze białym i czarnym. Standardowe średnice od 15mm do 250mm.

Pręt PE (polietylen 1000, polietylen 300) – te wałki są bardzo często wykorzystywane w przemyśle spożywczym. Posiadają atest do żywności. Dostępne kolory – białe i czarne. Najpopularniejsze rozmiary od fi 20 do fi 200m. Dostępne są w długościach 1m lub 0,5m.

Pręt Teflon (PTFE) – wałki z plastiku tego rodzaju znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle chemicznym, są odporne na wiele agresywnych kwasów. Można je stosować również w wysokich temperaturach. Posiadamy wałki od fi 5mm do fi 250mm.

 

Zapytaj o pomoc konsultanta