Wodoszczelny pokrowiec z plandeki – produkcja na wymiar

Tkaniny plandekowe to idealny materiał ochronny. Skutecznie zabezpiecza nie tylko przed deszczem, ale także brudem, kurzem czy pyłem. Dzięki temu pokrowce z plandeki cieszą się sporym zainteresowaniem. Można stosować je zarówno na halach produkcyjnych jak i na otwartej przestrzeni, gdzie świetnie sprawdzają się jako ochrona przed warunkami atmosferycznymi. Każdy pokrowiec z plandeki wykonujemy na indywidualne zamówienie według wytycznych Klienta mając na uwadze:

  • wymiar pokrowca (wysokość, szerokość długość);
  • rodzaj materiału (PCV lub PE) i kolor;
  • formę : zamkniętą poprzez zgrzanie wszystkich boków jako kaptur lub otwartą z otwieranym bokiem;
  • udogodnienia takie jak zamykanie na suwak, rzepy lub oczka czy ściągacz na dolnej krawędzi;

Oferujemy szeroki wachlarz wariantów i rozwiązań tak, aby pokrowiec z plandeki był dopasowany do potrzeb zamawiającego i jak najlepiej spełniał swoją funkcję. Możemy wykonać z plandeki m.in: pokrowiec na maszynę / urządzenie, pokrowce na palety, pokrowiec na regał, pokrowiec na piaskownicę, pokrowce na meble ogrodowe i wiele innych.

Pokrowce na piaskownice

Wodoszczelny pokrowiec z plandeki to idealne rozwiązanie na zabezpieczenie piaskownicy zarówno przed niesprzyjającą pogodą oraz niepożądanymi zwierzętami. Jest to produkt w 100% wodoodporny. Pokrowce na piaskownice wykonujemy wyłącznie na wymiar tak, aby były idealnie dopasowane. Podczas mierzenia należy uwzględnić również odpowiednią wysokość zakładki, odpowiadającą konstrukcji piaskownicy. Ponadto należy określić czy krawędzie zakładki mają być zgrzane tworząc pokrywę/ kaptur czy nie

Najlepszy pokrowiec z plandeki to pokrowiec na wymiar

Wśród asortymentu pokrowców nie ma jednego, najlepszego rozwiązania - wszystko zależy od potrzeb i przeznaczenia użytkowego. Każdy wodoszczelny pokrowiec z plandeki będzie skuteczną ochroną przed deszczem dopóki ciągłość materiału nie zostanie naruszona. Ponadto równie ważne jest to, aby był to pokrowiec na wymiar,  idealnie dopasowany i szczelny.

Zdecydowanie tańszą wersją są pokrowce z plandeki PE 200 g/m2. Dodatkowym ich atutem jest lekkość materiału, która zdecydowanie ułatwia zakładanie. Z drugiej strony jest to również powód, że trwałość tkaniny PE jest ograniczona. Cienki materiał może ulec uszkodzeniu szybciej niż, np. plandeka gumowana. Jak można się domyślić wraz ze wzrostem gramatury i jakości plandeki zwiększają się koszty zakupowe. Cena pokrowca PCV wzrasta prawie 3 krotnie w odniesieniu do PE .

W przypadku wątpliwości podczas zakupów warto kierować się zasadą, że jeśli pokrowiec będzie założony na stałe bądź jego zastosowanie dotyczy krótszego czasu (sezon), to nie warto przepłacać i równie skuteczna będzie plandeka PE. Natomiast, jeśli kaptur z plandeki będzie często zakładany i zdejmowany to nie warto oszczędzać i polecamy zainwestować w pokrowce z plandeki PCV 650g/m2.

Jeśli interesuje Cię wodoszczelny pokrowiec z plandeki to skontaktuj się z nami. Zapewniamy szybką wycenę według indywidualnych wytycznych i terminową realizację zamówienia – 780-090-280.