Wykładzina gumowa na lodowisko

Wykładziny gumowe są niezastąpionym rozwiązaniem na lodowisko. Idealnie sprawdzają się jako podłoga w miejscu zakładania łyżew. Proponowana przez nas trudnościeralna wykładzina gumowa na lodowisko typu RYFEL lub MOLET (metro) to produkt najwyższej jakości od polskiego producenta.
Interesuje Cię wykładzina gumowa docięta na wymiar? Skontaktuj się z naszym konsultantem: 780-090-280
  Oferujemy dywaniki, maty, wykładziny na lodowisko wykonane z gumy SBR ogólnego zastosowania, która jest bardzo wytrzymała, a zarazem niebywale odporna na ścieranie nawet przy dużym narażeniu na kontakt z ostrzem łyżew. Wszystkie wykładziny gumowe docinamy na konkretny wymiar wskazany przez klienta. Dysponujemy rolkami o szerokości 1200 mm lub 1450 mm. wykładzina gumowa na lodowisko

Wykładzina gumowa na lodowisko – charakterystyka

dywaniki gumowe na lodowisko • Materiał – guma SBR ogólnego zastosowania • Typ wykładziny – RYFEL (wąski lub szeroki) / MOLET (metro, kółka) • Grubość – 3 mm / 4 mm • Szerokość rolki – 1200 mm / 1450 mm • Maksymalna długość rolki – 10 m (istniej możliwość nawinięcia dłuższej rolki) • Dostępne kolory – czarny i szary (istnieje możliwość produkcji wykładziny kolorowej)  

Wykładzina gumowa na lodowisko -  opinia:

Według naszej opinii wybierana wykładzina gumowa na lodowisko powinna być przede wszystkim wytrzymała. Kluczem jest odpowiednia twardość materiału, która będzie zapobiegać załamywaniu się wykładziny pod ciężarem łyżew (masa ciała) skupionym na małej powierzchni. Dodatkowo mata gumowa SBR na lodowisko jest musi być odporna na szorowanie łyżwami po jej powierzchni oraz wszelkie zarysowania. Z racji faktu, że na lodowisku panują niskie temperatury niezwykle ważne jest, aby wybierane wykładziny gumowe były na nie odporne. Oferowane przez nas płyty gumowe na lodowisko są wysoce odporne nawet na ujemne temperatury. Jest to niebywałą zaletą, gdyż większość wykładzin w niskich temperaturach staje się sztywna i może pękać. Wszystkie wymienione cechy sprawiają, że oferowane przez nas gumy SBR idealnie nadają się na lodowisko.   Jeśli szukasz wykładziny gumowej na lodowisko, skontaktuj się z naszym konsultantem pod nr tel. 780-090-280. Zapewniamy szybką wysyłkę i pomoc w doborze materiału. Standardowy czas realizacji zamówienia wynosi 1-3 dni zależnie od miejsca dostawy.