Wykładzina gumowa na posadzkę – sprawdź jaką wybrać

Wykładzina gumowa na posadzkę cięta na metry. Zobacz trudnościeralne wykładziny z gumy na posadzki, rodzaje, kolory i rozmiary. Zadzwoń i zapytaj o poradę.

Wykładziny gumowe na posadzkę zyskują w ostatnich latach coraz większą popularność. Są dużo trwalsze i bardziej odporne na ścieranie i uszkodzenia od wykładzin PCV. Można je spotkać w wielu pomieszczeniach usługowych, gastronomicznych, warsztatach, szatniach, windach itd. Zobacz dlaczego warto wybrać te wykładziny:

  • szeroki wybór formatów – docinamy z metra
  • duży wybór grubości
  • różne kolory i wzory do wyboru
  • wysoka odporność na ścieranie i zniszczenia
  • doskonale wycisza pomieszczenia i zapewnia wysoki komfort użytkowania

Wykładzina gumowa na posadzkę rodzaje

Dostępnych jest kilka różnych rodzajów wykładzina na posadzki. Poniżej znajduje się krótka charakterystyka, która ułatwi wybór odpowiedniej wersji pod konkretne zastosowanie. Wszystkie wykładziny prezentowane poniżej zostały wyprodukowane w Polsce i odznaczają się wyjątkowo wysoką jakością na tle produktów z Chin i Indii.

METRO lub MOLET

To najpopularniejsza ze wszystkich wykładzin. Ten rodzaj odznacza się charakterystycznymi nalaniami w kształcie kółek znajdującymi się górnej warstwie. Wykładzina dostępna jest w kolorze: czarna, szara, zielona lub czerwona. Dostępna jest w grubościach 3mm, 4mm, 5mm i 6mm.

RYFLOWANA – z wąskim ryflem

Te wykładziny w odróżnieniu od wersji z pastylkami posiadają nalania w kształcie wąsko umieszczonych pasków, które przebiegają wzdłuż wykładziny. Dostępne są w kolorze czarnym w dwóch podstawowych grubościach 3 i 4mm. Na zamówienie możemy dostarczyć inne grubości przy zachowaniu odpowiedniego minimum logistycznego.

RYFLOWANA – z szerokim ryflemWykładzina gumowa na posadzkę

Bardzo wytrzymałe wykładziny z gumy. Posiadają nalania w formie pasków biegnących po długości wykładziny. Kolor czarny. Grubość tak jak w przypadku wykładzin z drobnym ryflem 3 lub 4mm. Wykładzina docinana jest z metra na wymiar wskazany przez klienta

Jaki klej do wykładziny / płyty gumowej na posadzki

Bardzo często nasi klienci, którzy kupują wykładziny lub płyty gumowe w naszej firmie pytają nas jaki klej wybrać do przyklejenia do posadzki. Z informacji jakie mamy od osób, które samodzielnie dokonywały już montażu wynika, że wykładziny można kleić tymi samymi klejami co wykładziny PCV. W tym celu najlepiej udać się do najbliższego sklepu lub marketu z artykułami budowlanymi i zapytać doradcę. Na pewno szybko pomoże wybrać najlepszy produkt.

JEŻELI INTERESUJE PAŃSTWA WYKŁADZINA GUMOWA NA POSADZKI ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Zapytaj o pomoc konsultanta