Wykładzina gumowa na taras, balkon

Mata gumowa antypoślizgowa jest szeroko stosowana jako pokrycie posadzi. Guma idealnie wyrównuje podłoże dopasowując się do ewentualnych nierówności, ogranicza generowanie hałasu, a wypukła struktura zabezpiecza przed poślizgiem. To sprawia, że wykładzina gumowa na taras czy balkon nadaje się idealnie. W naszej ofercie znajduje się wykładzina gumowa molet krążkowy (metro) i ryfel w wersji SBR (guma ogólnego użytku) i NBR (guma olejoodporna). Niepodważalną zaletą jest możliwość cięcia rolki wykładziny gumowej na wymiar i dokładnego pokrycia powierzchni.

 

                                     Wykładzina gumowa antypoślizgowe na taras. Zapytaj o wycenę tel 780 090 280

Wykładzina gumowa na taras – dopasuj wymiar:

Standardowo w sprzedaży posiadamy czarne wykładziny o grubości: #3mm, 4mm, 5mm, 6mm, produkowane w rolkach 1450 mm (molet krążkowy) i 1200 mm (ryfel). Istnieje możliwość zamówienie wykładzin niestandardowych w rolkach o szerokości 1000 -1450 mm i szerokiej gamie kolorystycznej (kolor niebieski, czerwony, zielony, brązowy czy szary) oraz wzmocnionych przekładką z tkaniny. Jednak w takiej sytuacji do wszczęcia produkcji niezbędne jest zapewnienie minimum produkcyjnego w ilości ok 36- 42 m2. Ponadto z dostępnych na magazynie rolek możemy dla Państwa ciąć mniejsze formaty według życzenia oraz zapewniamy sprzedaż na metry.

wykładzina gumowa na taras

 

Podłoga gumowa antypoślizgowa na balkon – wybierz materiał:

W sprzedaży wykładzina gumowa w 2 wzorach: molet krążkowy zwana również metro (wypukłe pastylki na powierzchni) oraz ryfel wąski i szeroki (rowki). Wykładzina gumowa na taras może być wykonana z 2 mieszanek gumy: standardowa SBR (ogólnego użytku) i NBR (olejoodporna) z przeznaczeniem do miejsc, gdzie istnieje ryzyko kontaktu z olejami, smarami i substancjami ropopochodnymi.

 

Wykładzina gumowa na taras molet krążkowy: wykładzina gumowa na taras

 • rodzaj gumy: SBR/NBR;
 • grubość: #3mm, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10mm;
 • wymiar rolki: szerokość 1000mm- 1450mm, długość max 10mb;
 • kolor: czarny, szary, niebieski, brązowy, czerwony, zielony;
 • wzmocnienie opcjonalnie przekładki z tkaniny;
 • twardość Sh: ok 70°SH

 

Wykładzina gumowa na taras ryfel: wykładzina gumowa na taras

 • rodzaj gumy: SBR/NBR;
 • grubość: #3mm, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10mm;
 • wymiar rolki: szerokość 1000mm- 1200mm, długość max 10mb;
 • kolor: czarny, szary, niebieski, brązowy, czerwony, zielony;
 • twardość Sh: ok 70°SH

 

 

Wszystkie zamówienia wysyłamy kurierem na wskazany adres. Czas realizacji nie przekracza 72h. W przypadku produkcji na zamówienie lub cięcia na wymiar czas oczekiwania wydłuża się – jest ustalany z Klientem na etapie ofertowania.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Zapytaj o pomoc konsultanta