Wykładzina gumowa na taras, balkon

Mata gumowa antypoślizgowa jest szeroko stosowana w celu pokrycia posadzi. Jako mata gumowa posadzkowa idealnie wyrównuje podłoże dopasowując się do ewentualnych nierówności, ogranicza generowanie hałasu, a wypukła struktura zabezpiecza przed poślizgiem. To sprawia, że wykładzina gumowa idealnie nadaje się na taras czy balkon. W naszej ofercie znajdują się wykładziny gumowe molet krążkowy (metro) oraz maty gumowe ryflowane w wersji SBR (guma ogólnego użytku) i NBR (guma olejoodporna). Niepodważalną zaletą jest możliwość cięcia rolki wykładziny gumowej na wymiar i dokładnego pokrycia powierzchni.

 

                                     Mata gumowa antypoślizgowa na taras. Zapytaj o wycenę tel 780 090 280

Wykładzina gumowa na taras – dopasuj wymiar:

Standardowo w sprzedaży posiadamy czarne wykładziny o grubości: #3mm, 4mm, 5mm, 6mm, produkowane w rolkach 1450 mm (molet krążkowy) i 1200 mm (ryfel). Istnieje możliwość zamówienia wykładzin niestandardowych, mata gumowa w rolce może mieć szerokości od 1000 do 1450 mm. Mata gumowa na metry występuje w szerokiej gamie kolorystycznej (kolor niebieski, czerwony, zielony, brązowy czy szary). Oferujemy płyty gumowe bez przekładek lub wzmocnione przekładką z tkaniny. Jednak w takiej sytuacji do wszczęcia produkcji niezbędne jest zapewnienie minimum produkcyjnego w ilości ok 36- 42 m2. Ponadto z dostępnych na magazynie rolek możemy dla Państwa ciąć mniejsze formaty według życzenia oraz zapewniamy w sprzedaży maty gumowe na metry.

wykładzina gumowa na taras

 

Wykładziny przemysłowe, maty gumowe do maszyn

Na zamówienie realizujemy dostawy na gumowe maty podłogowe, które mogą zostać przeznaczone na posadzki w zakładach przemysłowych, serwisach samochodowych, windach, stacjach kontroli, do magazynów lub szatni. Doskonale sprawdzą się również jako maty gumowe na stół roboczy. 

Są to trudnościeralne wykładziny, które posiadają dobrą odporność na oleje oraz uszkodzenia mechaniczne, a więc można je swobodnie wykorzystywać nawet w miejscach gdzie istnieje szansa na kontakt z olejami. Dzięki specjalnym nalaniom (ryfel lub molet) są to wykładziny, które zmniejszają ryzyko poślizgnięcia.

Podłoga gumowa antypoślizgowa na balkon – wybierz materiał:

W sprzedaży wykładzina gumowa w 2 wzorach: molet krążkowy zwana również metro (wypukłe pastylki na powierzchni) oraz ryfel wąski i szeroki (rowki). Wykładzina gumowa na taras może być wykonana z 2 mieszanek gumy: standardowa SBR (ogólnego użytku) i NBR (olejoodporna) z przeznaczeniem do miejsc, gdzie istnieje ryzyko kontaktu z olejami, smarami i substancjami ropopochodnymi.

 

Wykładzina gumowa na taras molet krążkowy: wykładzina gumowa na taras

 • rodzaj gumy: SBR/NBR;
 • grubość: #3mm, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10mm;
 • wymiar rolki: szerokość 1000mm- 1450mm, długość max 10mb;
 • kolor: czarny, szary, niebieski, brązowy, czerwony, zielony;
 • wzmocnienie opcjonalnie przekładki z tkaniny;
 • twardość Sh: ok 70°SH

 

Gumowa mata na taras guma ryflowana: wykładzina gumowa na taras

 • rodzaj gumy: SBR/NBR;
 • grubość: #3mm, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10mm;
 • wymiar rolki: szerokość 1000mm- 1200mm, długość max 10mb;
 • kolor: czarny, szary, niebieski, brązowy, czerwony, zielony;
 • twardość Sh: ok 70°SH

 

Wykładzina gumowa na metry gdzie kupić ?

Wykładziny sprzedajemy na terenie całego kraju. Zamówienia można składać telefonicznie lub mailem.

Wszystkie zamówienia wysyłamy kurierem na wskazany adres. Czas realizacji nie przekracza 72h. W przypadku produkcji na zamówienie lub cięcia na wymiar czas oczekiwania wydłuża się – jest ustalany z Klientem na etapie ofertowania.

 

 

 

 

 

Zapytaj o pomoc konsultanta