Wykładziny antypoślizgowe

Popularnym sposobem na zabezpieczenie posadzki są wykładziny antypoślizgowe, które nie tylko są rozwiązaniem ochronnym, ale również zapewniają bezpieczeństwo ruchu zmniejszając ryzyko upadku. Antypoślizgowy charakter wykładziny warunkuje wzór na powierzchni. W naszej ofercie zapewniamy wykładziny antypoślizgowe metro (kółka) i ryfel wąski oraz szeroki (paski). Ponadto istnieje możliwość wyboru koloru. Czarne i szare wykładziny antypoślizgowe oferujemy w standardzie, pozostałe kolory produkujemy na zamówienie.

Wykładziny antypoślizgowe dostępne są w całych nawojach o szerokości maksymalnej 1,2m dla wzoru ryflowanego i 1,45m dla wzoru metro i długości 10-15mb. Sprzedajemy również wykładziny antypoślizgowe na metry bieżące.

wykładziny antypoślizgowe

Rodzaje wykładzin antypoślizgowych

Zabezpieczając podłogę możemy wybierać pomiędzy 2 wzorami: molet i ryfel. Jednak nie wpływają one na jakość i właściwości wykładziny. Niezależnie od wzoru możemy zaproponować wykonanie z 2 mieszanek gumy: SBR – ogólnego użytku i NBR – olejoodpornej. Dodatkowo możemy zaproponować wzmocnienie przekładką z tkaniny w celu poprawienia odporności mechanicznej na uszkodzenia.

  1. Wykładzina Molet dostępna w zakresie grubości #3 – #10mm i nawojach o szerokości 1,45 m
  2. Wykładzina Ryfel produkowana w zakresie grubości #3 – #10mm w rolkach o szerokości 1,20 m.

 

Gumy antypoślizgowe na wymiar

Wymiar całych nawoi nie zawsze wpasowuje się pod metraż każdego pomieszczenia. Wychodząc naszym Klientom naprzeciw zapewniamy w naszej ofercie możliwość przycięcia do pożądanego formatu nie przekraczając oczywiście maksymalnego wymiaru rolki. Guma antypoślizgowa może również być wykorzystywana jako mata lub chodnik gumowy. Guma na wymiar wyceniana jest indywidualnie, aby poznać cenę i dostępność należy skontaktować się z naszym konsultantem, 780-090-280.

Wykładziny antypoślizgowe zastosowanie

Funkcja antypoślizgowa naszych wykładzin sprawia, że są one szeroko wykorzystywane w miejscach narażonych na poślizgnięcie się. Doskonale sprawdzą się w jako wykładzina antypoślizgowa w miejscach użytku publicznego, takich jak podłogi w komunikacji miejskiej, na lodowiskach czy w windach. Idealne do wykładania posadzek w zakładach produkcyjnych lub w warsztatach samochodowych, gdzie istnieje duże ryzyko wycieku oleju.

 

Wykładzina antypoślizgowa cena i sprzedaż

Nie wiesz gdzie kupić wykładzinę antypoślizgową ? Sprawdź naszą ofertę i kup wykładzinę antypoślizgową przez internet z wysyłką prosto na wskazany adres. Od ręki posiadamy pełne rolki, materiał cięty realizowany jest w przeciągu do 72h. Cena wykładziny antypoślizgowej jest inna dla wzoru metro i ryfel.

O szczegóły pytaj u sprzedawcy: 780-090-280.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapytaj o pomoc konsultanta