14 stycznia 2016

Wykładziny i maty gumowe

Oferujemy najwyższej jakości wykładziny gumowe produkowane z wysokogatunkowych materiałów. Dostarczamy zarówno wykładziny moletowane jak i ryflowane. W ciągłej sprzedaży posiadamy również maty gumowe o różnej grubości z gumy SBR, NBR, EPDM i NL

 

Proponujemy szeroki wybór grubości i formatów, które docinamy na zamówienie

Wykładziny gumowe cięte na wymiar, zadzwoń i zapytaj o cenę tel 780 090 280

 

Wykładziny gumowehurtownia płyt gumowychy

Produkcja mat gumowych odbywa się z wykorzystaniem płyt z różnych rodzajów gumy. Mamy możliwość docinania mat z gumy ogólnego zastosowania, odpornej na olej, odpornej na mróz i ozon. Każda mata gumowa po docięciu przechodzi kontrolę jakości. Każdy producent płyt gumowych dostarcza do cięcia płyty zgodne z wszystkimi obowiązującymi normami.

 

Maty gumowe cena

Cena konkretnej maty uzależniona jest od wielkości formatu, grubości płyty, rodzaju zbrojenia płyty, ilości sztuk i miejsca dostawy. Na cenę ma wpływ również rodzaj płyt gumowych. Jeśli szukacie Państwo mat z gumy zapraszamy do kontaktu. Realizujemy zamówienia detaliczne i hurtowe. Maty dowozimy na dowolny adres w Polsce i Europie.

Mamy możliwość cięcia mat o grubości od 1mm do 50mm.

 

Wykładziny gumowe cięte na wymiar, zadzwoń i zapytaj o cenę tel 780 090 280

 

 

Wykładzina gumowa na wymiar

Posiadamy możliwości techniczne cięcia wykładzin gumowych na rozmiary wskazane w specyfikacjach. Docinamy wykładziny trudnościeralne i antypoślizgowe. Do produkcji mat wykorzystujemy wykładziny METRO lub z wąskim i szerokim ryflem. Mamy możliwość docinania wykładzin o grubości od 3mm do 6mm.

 

Podział trudnościeralnych wykładzin gumowych:

  1. Wykładziny molet krążkowy:

ogólnego stosowania,

olejoodporna,

odporna na warunki atmosferyczne – mrozoodporne.

  • Wykładziny ryflowane (z szerokim i wąskim ryflem),

          – ogólnego stosowania,

          – olejoodporna,

          – odporna na warunki atmosferyczne.

 

Zapraszamy do współpracy . Oferujemy krótkie terminy realizacji zamówień, produkty najwyższej jakości, formaty dostępne na zamówienie oraz sprawną dostawę na wskazany adres.

Zapytaj o pomoc konsultanta