14 stycznia 2016

Wykładziny gumowe i maty gumowe

Oferujemy najwyższej jakości wykładziny gumowe produkowane z wysokogatunkowych materiałów. Dostarczamy zarówno wykładziny moletowane jak i ryflowane. W ciągłej sprzedaży posiadamy również maty gumowe o różnej grubości z gumy SBR, NBR, EPDM i NL
 

Proponujemy szeroki wybór grubości i formatów, które docinamy na zamówienie

                                                                               Wykładziny gumowe cięte na wymiar, zadzwoń i zapytaj o cenę tel 780 090 280

 

Wykładziny gumowe - chodniki z gumywykładziny gumowe

Produkcja mat gumowych odbywa się z wykorzystaniem płyt z różnych rodzajów gumy. Mamy możliwość docinania mat z gumy ogólnego zastosowania, odpornej na olej, odpornej na mróz i ozon. Wykładziny gumowe mogę mieć powierzchnie gładką lub antypoślizgową we wzory: molet krążkowy lub ryfel. Każda mata gumowa po docięciu przechodzi kontrolę jakości. Każdy producent płyt gumowych dostarcza do cięcia płyty zgodne z wszystkimi obowiązującymi normami.
 

Maty gumowe cena

Cena konkretnej maty uzależniona jest od wielkości formatu, grubości płyty, rodzaju zbrojenia płyty, ilości sztuk i miejsca dostawy. Na cenę ma wpływ również rodzaj płyt gumowych. Jeśli szukacie Państwo mat z gumy zapraszamy do kontaktu. Realizujemy zamówienia detaliczne i hurtowe. Maty dowozimy na dowolny adres w Polsce i Europie. Mamy możliwość cięcia mat o grubości od 1mm do 50mm.
 

Wykładziny gumowe cięte na wymiar, zadzwoń i zapytaj o cenę tel 780 090 280

   

Chodniki gumowe na wymiar

Posiadamy możliwości techniczne cięcia wykładzin gumowych na rozmiary wskazane w specyfikacjach. Docinamy wykładziny trudnościeralne i antypoślizgowe. Do produkcji mat wykorzystujemy wykładziny METRO lub z wąskim i szerokim ryflem. Mamy możliwość docinania wykładzin o grubości od 3mm do 6mm. Przy składaniu zamówień na produkty docinane prosimy brać pod uwagę, że takie wykładziny mogą posiadać ślady cięcia oraz tolerancje, które są zmienne i zależne od grubości. Jeśli chcecie Państwo zamówić chodnik gumowy na  wymiar warto skontaktować się i ustalić szczegóły takiej realizacji.

 
Podział trudnościeralnych wykładzin gumowych:
  1. Wykładziny molet krążkowy:
- ogólnego stosowania, - olejoodporna, - odporna na warunki atmosferyczne - mrozoodporne.
  • Wykładziny ryflowane (z szerokim i wąskim ryflem),
          - ogólnego stosowania,           - olejoodporna,           - odporna na warunki atmosferyczne.
 
Zapraszamy do współpracy . Oferujemy krótkie terminy realizacji zamówień, produkty najwyższej jakości, formaty dostępne na zamówienie oraz sprawną dostawę na wskazany adres.
   

Gdzie kupić wykładziny gumowe podłogowe ?

Umożliwiamy zakup naszych wykładzin z dowolnego miejsca w Polsce. Każda wykładzina gumowa może być dostarczona na wskazany adres na terenie całego kraju. Prowadzimy sprzedaż internetowa. Zamówienia można przesyłać mailem lub składać telefonicznie. Wykładzina gumowa z metra lub z rolki to dwa najpopularniejsze formaty w jakich dostarczamy nasze produkty. Oferujemy również arkusze gumowe ryflowane oraz pastylki sprzedawane na metry bieżące.    

Najczęściej zadawane pytania dotyczące wykładzin gumowych

  Jak mogę docinać wykładziny gumowe? Cięcie wykładzin gumowych nie jest prostą sprawą. Aby dobrze uciąć format należy dysponować bardzo ostrym i dość sztywnym nożem oraz długą prostą listwą. Nie będzie większych problemów przy cięciu w przypadku grubości 3mm i 4mm. Więcej problemu sprawia wykładzina o grubości 5mm, 6mm i 8mm. Czy wykładziny gumowe można przyklejać do posadzki? Oczywiście bardzo wielu naszych klientów klei wykładziny z wykorzystaniem specjalnych klejów. Jaki wybrać klej do wykładziny gumowej? Wybór kleju najlepiej zostawić specjalistom. W tym celu najlepiej udać się do najbliższego marketu budowlanego lub hurtowni budowlanej i tam poprosić o dobranie odpowiedniego kleju. Która wykładzina gumowa sprawdzi się w garażu? Wybór wykładziny garażowej jest indywidualną sprawą i zależy od preferencji kupującego. Oferujemy zarówno wykładziny METRO jak i ryflowane w kolorze szarym lub czarnym. Wykładziny odporne na olej, które najlepsze? W przypadku posadzek warsztatowych gdzie istnieje ryzyko częstego zabrudzenia olejem lub innymi substancjami ropopochodnymi rekomendujemy produkty wykonane z mieszanek gumowych z symbolem NBR. Posiadają one wyższą odporność na oleje.  

Gumowa wykładzina z rolki opinie klientów

Produkty, które oferujemy naszym klientom najczęściej wykorzystywane są w wymagającym środowisku pracy. Mimo to oceny wykładzin są bardzo dobre co pozwala nam sądzić, że opinia użytkowników jest bardzo dobra. Dzięki takim wiadomościom ciągle staramy się pracować aby jakość naszych produktów nigdy nie była niższa oraz niezgodna z oczekiwaniami kupującego.

Producent wykładzin gumowych

Zapewniamy wykładziny gumowe polskiej produkcji. W sprzedaży płyty molet krążkowy i ryfel w 2 opcjach SBR i NBR. Standardowo dostępne w kolorze czarnym i szarym, na zamówienie produkcja pozostałych kolorów: czerwony, niebieski, zielony, brązowy. Oferujemy również płyty gumowe gładkie.