Wykładziny windowe na wymiar

Wykładzina gumowa do wind to nic innego jak tradycyjna guma SBR z odlanym wzorem. Materiał zapewnia skuteczną ochronę podłogi, zmniejsza ryzyko upadku i ułatwia zachowanie czystości. W naszej ofercie zapewniamy wykładziny windowe w 2 wzorach: molet krążkowy i ryfel oraz 2 wariantach kolorystycznych: czarny i szary. Guma podłogowa sprzedawana jest w rolkach o szerokości 1,2 i 1,45m i długości 10mb. Na potrzeby naszych Klientów docinamy maty do windy na wymiar bez konieczności zakupu całego nawoju (dotyczy grubości #3mm).

wykładziny windowe

Zamówienie Klienta na wykładziny gumowe do wind

Ostatnia nasza realizacja dotyczyła zabezpieczenia windy towarowej o wymiarze : 233 cm szerokość i 250 cm długość. Klient szukał rozwiązania na zredukowanie uciążliwego hałasu, który powstawał w czasie załadunku i rozładunku wind. Zaproponowaliśmy klasyczne rozwiązanie :

• Materiał – wykładzina SBR , twardość 70 (+/-5) ShA
• Powierzchnia – wzór molet krążkowy
• Grubość – #3mm
• Wzmocnienie: brak
• Wymiary – 100cm x 250cm + 133cm x 250cm
• Kolor – czarny
• Ilość – 18 kompletów

W tej sytuacji szerokość windy przekraczała wymiar rolki, dlatego mata gumowa została wykonana w 2 częściach.

Jak przebiegała realizacja zamówienia na wykładziny windowe ?

Klient złożył zapytanie mailowe na wykładziny windowe na wymiar wraz z prośbą o dobranie właściwego materiału. Po przedstawieniu oferty i zaakceptowaniu przez Klienta przystąpiliśmy do realizacji. Z racji tego, że maty gumowe do wind były docinane ze standardowej wykładziny metro #3mm w kolorze czarnym zamówienie było gotowe w ciągu 3 dni. Wysyłka została wysłana na wskazany przez Klienta adres.

Zapewniamy szybką wycenę i pomoc w doborze właściwego materiału. Zadzwoń i 780-090-280.