Zadaszenie z plandeki na taras – produkcja na wymiar

Plandeka to uniwersalny materiał ochronny do stosowania na zewnątrz. Zapewnia skuteczną ochronę przed deszczem, wiatrem i słońcem a przy tym jest mrozoodporna i może być stosowana zarówno latem jak i zimą. Dlatego zadaszenie z plandeki na taras cieszy się sporym zainteresowaniem . Ponadto możliwość produkcji na wymiar oraz dowolność w wyborze koloru i mocowań pozwala na wykonanie plandeki pod indywidualne zapotrzebowanie. Na zadaszenie tarasu polecamy plandeki PCV 650 lub 900g/m2, które są bardzo wytrzymałe i gwarantują ochronę przez wiele sezonów.

zadaszenie z plandeki na taras

Zamówienie Klienta na zadaszenie tarasu z plandeki

Dostajemy wiele zapytań na wodoszczelne zadaszenie altany na wymiar. Z uwagi na rozmaite formaty tarasów za każdym razem plandeki na dach wyceniamy indywidualnie z uwzględnieniem wszelkich wytycznych Klienta co do otworów czy elementów mocujących. Wykonane przez nas ostatnio zadaszenie z plandeki na taras wyglądało następująco:

• Materiał – plandeka PCV 650g/m2
• Wymiary – 675×350 cm + zakładki 30 cm
• Kolor – szary
• Ilość – 1 szt.

Jak przebiegała realizacja zamówienia plandeki na dach ?

Otrzymaliśmy od Klienta wiadomość z prośbą o propozycję zabezpieczenia na dach tarasu o wskazanych wymiarach. Nasza propozycja była standardowa: plandeka na dach PCV. Po zaakceptowaniu oferty, zamówienie zostało przekierowane na produkcję . Realizacja trwała ok tygodnia, a gotowa plandeka została wysłana na wskazany adres.

Zadaszenie z plandeki na taras zgodnie z wymiarem Klienta gwarantuje precyzyjne dopasowanie do każdej konstrukcji. Materiał PCV jest wytrzymały na wszelkie warunki atmosferyczne i zapewnia możliwość użytkowania przez wiele lat. Jeśli interesuje Cię cena zadaszenia z plandeki, skontaktuj się z nami: 780-090-280.