6 września 2018

Zgarniacze gumowe na wymiar

Zgarniacze gumowe wykonywane pod zamówienie według specyfikacji klienta. Długość, szerokość i grubość na wymiar. Szeroki wybór gum standardowych i zbrojonych. Sprawdź

 

Oferujemy szeroki wybór zgarniaczy, które znajdują zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. Każdy zgarniacz może być wykonany z gumy litej lub posiadać otwory pod mocowania. Otwory w gumie wycinane są na ploterach dlatego możemy zapewnić wysoką precyzję cięcia płyt gumowych.

Do produkcji zgarniaczy wykorzystywane są: Zgarniacze gumowe

  1. płyty gumowe SBR – ogólnego zastosowania
  2. płyty gumowe EPDM – odporne na warunki atmosferyczne
  3. płyty gumowe NBR – odporne na oleje

 

 

Realizujemy również dostawy produktów wykonanych z gumy niezbrojonej lub pojedynczo zbrojonej i podwójnie zbrojonej przekładkami tekstylnymi.

 

 

Produkcja zgarniaczy gumowych

Wszystkie gumy na zgarniacze pochodzą od sprawdzonych polskich fabryk. Spełniają normy jakości obowiązujące w przemyśle. Wycinanie wszystkich elementów wykonywane jest na nowoczesnych maszynach sterowanych numerycznie, dzięki czemu naszym klientom możemy zaproponować różne rodzaje zgarniaczy do różnorodnych zastosowań.

Zapewniamy najwyższą jakość produktów, krótkie okresy realizacji zamówień i profesjonalną obsługę. Wykonujemy dostawy małych partii produktów oraz duże realizacje cięte na wymiar.

 

Gdzie można kupić zgarniacz gumowy

Obsługujemy klientów na terenie całego kraju oraz w Europie. Zgarniacze można zamawiać w siedzibie firmy lub za pomocą poczty mail. Wszystkie zamówienia dostarczamy za pomocą firm spedycyjnych na adresy podany przy zamówieniu.

Cena zgarniaczy

Ceny ustalane są indywidualnie, zależnie od zakresu pracy, ilości sztuk oraz rodzaju płyty gumowej.

 

 

Zapytaj o pomoc konsultanta