9 maja 2017

Płyty gumowe z przekładkami – guma zbrojona płótnem

Płyty gumowe zbrojone z przekładkami. Produkcja płyt gumowych na wymiar. Odporne na ścieranie i uszkodzenia. Płyta gumowa zbrojona, cena i rozmiar SPRAWDŹ. Szybka Dostawa i szeroki wybór płyt gumowych
 
Płyty gumowe są szeroko stosowane w wielu miejscach w każdej gałęzi przemysłu. Wykorzystywane są jako podkłady pod maszyny, przekładki izolacyjne, nakładki na blaty stołów, osłony ścian i przedmiotów oraz wiele innych. Wzmocnione wulkanizowane płyty gumowe posiadają poprawione właściwości mechaniczne niż płyty tradycyjne. Są bardziej odporne na ściskanie, uderzenia i uszkodzenia. Gumy zbrojone wykorzystywane są w miejscach gdzie standardowa płyta gumowa może ulec szybkiej degradacji i zniszczeniu.  

PŁYTA GUMOWA NA WYMIAR - realizujemy produkcje nietypowe na zamówienie.

Zadzwoń tel kom 780 090 280

                                                          Kliknij i sprawdź rozmiary płyt gumowych                                                                

Płyty gumowe zbrojone - rodzaje

Na zamówienie dla naszych klientów realizujemy zamówienia na całe płyty gumowe z przekładkami - sprzedaż płyt gumowych z rolki. Dostarczamy płyty wzmocnione: Zbrojone płyty gumowe
 
  • jedną przekładką
  • dwoma przekładkami
  • z trzema przekładkami
  Przekładki wykonane są z wysokogatunkowego materiału i są na stałe zwulkanizowane w płycie. Nie ma możliwości oddzielenia płyty od wzmocnienia. Produkcja płyt gumowych odbywa się z wykorzystaniem wysokogatunkowego kauczuku dzięki czemu płyty pomimo wzmocnienia przekładkami zachowują dość dużą elastyczność i można je z powodzeniem rolować i zaginać.
  Arkusze gumowe wzmocnione jedną przekładką lub z dwiema i trzema przekładkami
Płyta gumowa SBR W naszej ofercie znajdziecie Państwo płyty ogólnego stosowania wzmocnione. Dostępne są w pełnych rolkach. Mamy możliwość nawijania i docinania płyt na wymiar. Zapewniamy wysoką precyzję cięcia. Dostępne grubości płyt: 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 15, i 20mm.
 
Płyta gumowa NBR Płyty gumowe olejoodporne stosowane są w miejscach gdzie szczególnie często płyta ma kontakt z substancjami ropopochodnymi takimi jak olej, ropa, smary itp. Płyta olejowa sprzedawana jest w pełnych rolkach lub cięta na wymiar. Dostępne grubości płyt: 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 15, i 20mm.
 
Płyta gumowa EPDM Płyty gumowe o podwyższonej odporności na warunki atmosferyczne takie jak niska i wysoka temperatura lub Ozon wykorzystywane w sytuacji kiedy płyta stosowana jest na zewnątrz pomieszczenia. Płyta sprzedawana jest w pełnych rolkach lub cięta na wymiar. Dostępne grubości płyt: 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 15, i 20mm.
 

Ile kosztują płyty gumowe wzmocnione z przekładkami - cena i rozmiar

Płyty gumowe sprzedajemy na 3 różne sposoby, tak aby każdy klient mógł wybrać optymalną formę. Proponujemy:
  1. płyty standardowe w całych rolkach Płyty gumowe zbrojone
  2. maty / formatki i pasy gumowe cięte z płyt
  3. rolki nawijane na wymiar - wysokość i długość na zamówienie
Aby poznać ceny konkretnych płyt prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży. Oferujemy szeroki wybór rodzajów, grubości i formatów. Towar dostarczamy na wskazany adres w Polsce. Zadzwoń i sprawdź naszą ofertę.
 

Płyty gumowe zbrojone

Wzmocnienie materiału tkaniną pozwala na dłuższą żywotność produktu zwłaszcza jeśli jest narażony na ciągłe uszkodzenia mechaniczne. Zależnie od zapotrzebowania możemy zaoferować płyty gumowe zbrojone 1, 2 lub 3 przekładkami. Guma z przekładkami jest produkowana w wersji SBR, NBR lub EPDM  a co za tym idzie szerokie zastosowanie.