Rury z poliamidu na zamówienie

Tuleje poliamidowe Rury z poliamidu to półfabrykat coraz częściej wybierany do produkcji detali. Tuleje poliamidowe do tej pory miały dość ograniczony wachlarz rozmiarów dlatego bardzo często zamiast nich używano wałki. Jednak dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii produkcji naszym klientom możemy zaproponować poliamid odlewany PA6G - rury robione na zamówienie.   tworzywa dociete na wymiar    

Tuleje poliamidowe odlewane na wymiar szeroki zakres średnic

Możliwości produkcyjne pozwalają na wykonanie półfabrykatów o bardzo różnorodnych średnicach wewnętrznych i zewnętrznych. Najmniejsza rura poliamidowa jaką możemy wykonać ma rozmiary fi 50/20 mm L1000, a największa tuleja z poliamidu może być odlana do rozmiaru fi 1000/990 mm L500.    

Tuleje poliamidowe szybka dostawa

Na zamówienie możemy dostarczyć rury na wymiar już w odcinakach 0,5m. Gwarantujemy również bardzo krótki czas realizacji zamówień niestandardowych. Jesteśmy w stanie zrealizować zamówienie w 3 do 5 dni od momentu zamówienia do dostawy rur pod wskazany adres.   Na zamówienie klienta rura poliamid odlewany PA6G może być wykonana w kilku wersjach i różnić się od siebie kolorami. Dostępne warianty to:
  • tuleja biała - naturalna,
  • tuleja czarna - z dwusiarczkiem molibdenu,
  • tuleja czerwona - ze smarem,
  • tuleja zielona i żółta - z olejem,
  • tuleja niebieska - odporna na UV
  • tuleja szara - barwiona.
    Poliamid to bardzo popularne tworzywa konstrukcyjne. Są szeroko wykorzystywane w wielu gałęziach przemysłu. Te tworzywa konstrukcyjne można również na rynku spotkać pod nazwami: tarnamid, ertalon, boramid, tecast i tecamid. Są doskonałym materiałem do produkcji rolek, prowadnic, zębatek i innych części do maszyn i urządzeń. Poliamid charakteryzuje się dużą wytrzymałością mechaniczną i odpornością na ścieranie. Należy jednak pamiętać o niskiej stabilności wymiarowej tego tworzywa w wilgotnym środowisku.

Produkcja rur z PA 6

Rury poliamidowe odlewane na wymiar naszym klientom regularnie dostarczamy do Warszawa, Poznań, Łódź, Katowice, Kraków, Rzeszów, Gliwice, Sochaczew, Leszno, Gdańsk, Szczecin, Wrocław, Śląsk, Bydgoszcz, Toruń, Radom i innych miejsc na terenie całej Polski

  Więcej na temat poliamidu - czytaj tutaj.

Rura z  poliamidu

Oferujemy katolog gotowych rozmiarów zapewniając szeroki wybór średnic. Ponadto zależnie od wielkości otworu możemy zaproponować odcinki nawet do 3m w jednym kawałku. Rura z poliamidu produkowana jest z PA6 (wytłaczanego) i PA6G (odlewanego) w kolorze białym i czarnym.