Lemiesze gumowe – guma do pługów śnieżnych

Nasza oferta wyróżnia się nie tylko bogatym asortymentem różnego rodzaju płyt gumowych, ale przede wszystkim indywidualnym podejściem do każdego zamówienia. Wycinamy rozmaite elementy z gumy na wymiar Klienta. Oferujemy detale gumowe z nawierconymi otworami, wykrawane w rozmaitych kształtach. W okresie zimowym dużym zainteresowaniem cieszą się gumy do pługów śnieżnych – lemiesze gumowe.

    Docinamy na zamówienie lemiesze gumowe do pługa śnieżnego i innych pojazdów. Zadzwoń: 780-090-280.

lemiesze gumowe

 

Guma jest materiałem odpornym na ścieranie, a przy tym wytrzymałym na skrajnie niskie temperatury sięgające do -40st.C. W przypadku dużych obciążeń mechanicznych zalecana jest guma zbrojona do pługów. Zabezpieczenia gumowe zdecydowanie wydłużają żywotność pojazdów i urządzeń i chronią przed szybkim zużyciem.

Lemiesze gumowe – specyfikacja:

Wykonujemy lemiesze z gumy na wymiar z mieszanki gumowej o wysokiej wytrzymałości w ujemnych temperaturach do -30/-40st C i twardości 65 Sha. Wszystkie części gumowe do pługów śnieżnych docinamy na wymiar. Jedynym ograniczeniem w przypadku niestandardowego zamówienia jest format rolki.

  • Rodzaj gumy: SBR, NBR, EPDM;
  • Zakres grubości: # 5- 50 mm;
  • Twardość: ok 65 °Sha;
  • Temperatura pracy: od -30°C do 70 °C (SBR, NBR) ; od -40°C do 100 °C (EPDM);
  • Kolor: czarny;
  • Wymiary rolki: 1200 mm x 10 000 mm (docinamy dowolne formaty);
  • Wzmocnienie: przekładki z tkaniny (1, 2, 3).

W stałej sprzedaży posiadamy zgarniacze z gumy do pługów śnieżnych, a także lemiesze gumowe do piaskarki, glebogryzarki, traktorów i wózków widłowych. Lemiesze odśnieżne z gumy zwiększają skuteczność odśnieżania, co przekłada się na usprawnienie ruchu i zwiększenie bezpieczeństwa na drodze. Ponadto guma chroni metalowe elementy pługu przed szybką eksploatacją. W celu wydłużenia żywotności lemieszy często wykonuje się je z gumy zbrojonej – wzmocnionej 1,2 lub 3 przekładkami z tkaniny.

Guma do pługów śnieżnych na wymiar:

Oferujemy Państwu możliwość wykonania lemieszy gumowych o niestandardowych wymiarach według spersonalizowanych wymagań Klienta. Oferujemy bogaty asortyment płyt gumowych i formatów. Detale gumowe dostarczamy na terenie całego kraju przy współpracy sprawdzonych firm kurierskich. Czas realizacji zazwyczaj nie przekracza 3 dni roboczych.W celu ustalenia szczegółów zachęcamy do kontaktu telefonicznego 780-090-280.

 

lemiesze gumowe

 

 

 

Zapytaj o pomoc konsultanta