Plandeki 15 x 20 metrów wodoodporne

Plandeka 10 x 15 m – wodoodporna i odporna na uszkodzenia

Plandeki 15 x 20 metrów wodoodporne i wytrzymałe. Wzmocnione brzegi. Oczka zakute po całym obwodzie. SZYBKA DOSTAWA. Plandeka 15 x 20m cena – SPRAWDŹ

Bardzo mocne plandeki. Wykonane z wytrzymałego materiału odpornego na uszkodzenia mechaniczne i warunki pogodowe. Bardzo szeroki wybór grubości i materiałów. Wszystkie plandeki posiadają oczka do linek lub haczyków.

SZUKASZ NIEZAWODNYCH PLANDEK – ZADZWOŃ TEL 780 090 280

 

 

Plandeki 15 x 20 metrów – rodzaje

W naszej ofercie posiadamy bardzo bogaty wybór plandek stosownych do zastosowania. Plandeki dobierane są według wskazówek przekazanych przez klientów. Każdego dnia realizujemy dostawy na:

Grubość i rodzaj materiału dobierane są zależnie od zastosowania. Należy pamiętać, że nie zawsze należy wybierać największe gramatury. Nowoczesne materiały plandekowe pozwalają na zapewnienie odpowiedniej wytrzymałości przy niewielkiej gramaturze. Ma to znaczenie zwłaszcza przy plandekach wielkopowierzchniowych. 

Plandeki szerokość 15 m długość 20 m – rodzaje

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów posiadamy kilka rodzajów plandek o różnej grubości występujących w różnych kolorach. Dostarczamy grube i bardzo grube plandeki okryciowe:

 • 90gr, 130 gr, 210gr – materiał PE kolory srebrne i zielone
 • 560gr, 630gr, 900gr – materiał PCV kolory czerwone, srebrne, szare, niebieskie i zielone

W przypadku plandek wykonanych z PCV mamy możliwość zmiany rozmiaru i rodzaju oraz rozmieszczenia oczek. Zobacz więcej na ten temat – Plandeki Na Wymiar

Ile kosztuje plandeka 15 x 20 m – cennik plandeki

Tak jak w przypadku plandek o innych rozmiarach tak i w tym przypadku cena plandeki uzależniona jest od kilki czynników, które są zmienne dla każdego zamówienia. Realizujemy wiele różnorakich zleceń dlatego aby poznać ceny plandek należy określić przede wszystkim

 • rodzaj materiału plandekowegoPlandeki 15 x 20 metrów
 • grubość materiału – inaczej gramaturę
 • kolor materiału
 • ilość sztuk jakie są potrzebne
 • miejsce dostawy

Po uwzględnieniu powyższych czynników można podać dokładną cenę konkretnego zamówienia.

Plandeki 15 x 20 metrów

Polecamy plandeki okryciowe wszystkim osobom, które poszukują trwałego i niezawodnego zabezpieczenia produktów i obiektów. Nasze plandeki ochronne doskonale nadają się do zabezpieczenia:

 • dachu
 • bali słomy
 • węgla, nawozów, drzewa
 • produktów w magazynie
 • maszyn i urządzeń

Każda plandeka posiada podwójnie zagrzane boki dzięki czemu ich montaż może być wykonany z odpowiednią siłą, aby plandeki zapewniały stabilną ochronę. W ofercie posiadamy również specjalne elastyczne linki do plandek, które amortyzują pracę plandeki zwłaszcza przy dużych podmuchach wiatru.

Plandeki wodoodporne

Tkaniny plandekowe niezależnie od rodzaju są w 100% wodoszczelne. Specyfika materiału jest nieprzemakalna i chroni przed deszczem. Plandeki wodoodporne są do czasu uszkodzenia mechanicznego- niestety naruszenie ciągłości materiału będzie powodować przeciekanie.

 

Zapytaj o pomoc konsultanta