Podkłady gumowe docięte na wymiar

Płyty gumowe cieszą się ogromną popularnością dzięki wysokiej trwałości oraz uniwersalnym właściwościom. Największym zainteresowaniem cieszą się płyty gumowe docięte na wymiar w tym podkłady gumowe oraz maty i dywaniki gumowe. Dzięki bogato zaopatrzonym magazynom możemy zaoferować płyty gumowe ogólnego użytku (SBR), olejoodporne (NBR) oraz termoodporne (EPDM). Wszystkie płyty gumowe dostępne są wersji standardowej jak również wzmocnionej przekładkami z tkaniny.

 

                                     Podkłady gumowe wycięte na wymiar. Zadzwoń i zamów: 780-090-280.

 

Podkład gumowy – charakterystyka:

Wszystkie produkty z gumy wycinamy z pełnych nawoi o szerokości maksymalnej do 1,2 m i długości do 10 mb. Podkłady gumowe możemy dociąć z płyt o grubości od #1 mm do 50 mm, co daje nam możliwość dopasowania się do indywidualnych potrzeb Klienta. W przypadku przeznaczenia do dużego obciążenia możemy zaproponować podkłady z gumy zbrojonej –wzmocnione 1, 2 lub nawet 3 przekładkami z tkaniny.

 

podkłady gumowe

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wybierz podkłady z gumy dopasowane do Twoich potrzeb:

  • rodzaje typy podkładów: guma SBR, guma NBR, guma EPDM
  • kolor: czarny;
  • grubość: #1,5 mm – 50mm;
  • wymiar:  do #20 mm rolki 1200 mm x 10 000 mm, powyżej 20 mm tylko płyty: 1000 mm x 1000 mm;
  • twardość: +/- 60 ShA;
  • wzmocnienie: 1, 2, 3 przekładki z tkaniny;
  • temperatura pracy: -30 do +70 st. C (EPDM -40 do +100 st. C).

 

 

Podkłady z gumy – zastosowanie:

Płyty gumowe jako materiał trudnościeralny znajduje szerokie zastosowanie. Podkłady gumowe przede wszystkim idealnie nadają się do pokrycia posadzki w celu uszczelnienia bądź izolacji podłoża. Ponadto sprawdzają się w mniejszych formatach jako chodniki czy dywaniki oraz maty pod maszyny lub maty gumowe na stoły warsztatowe. Ponadto zabezpieczają przed uszkodzeniami podłogi jak również mają zastosowanie antypoślizgowe i amortyzujące. Podkłady z gumy są bardzo wytrzymałe dlatego wykorzystuje się w wielu gałęziach przemysłu jak również do użytku komercyjnego i domowego.

 

podkłady gumowe na wymiar

 

Niepodważalnym atutem naszej firmy jest szybka i sprawna obsługa nawet dla materiałów docinanych na wymiar czas realizacji zwyczajowo nie przekracza 72h. Ponadto wszystkie zamówienia wysyłamy przy pomocy sprawdzonych firm przewozowych na wskazany przez Klienta adres.

 

 

Podkład gumowy

Wszystkie podkłady z gumy docinamy wedle wskazań Klienta. W ofercie podkład gumowy antypoślizgowy i wersji gładkiej, standardowo dostępne w kolorze czarnym. Najchętniej wybierane są podkłady gumowe SBR i NBR.

 

 

 

 

Zapytaj o pomoc konsultanta