Podkłady gumowe docięte na wymiar

Płyty gumowe cieszą się ogromną popularnością dzięki wysokiej trwałości oraz uniwersalnym właściwościom. Największym zainteresowaniem cieszą się płyty gumowe docięte na wymiar w tym podkłady gumowe oraz maty i dywaniki gumowe. Dzięki bogato zaopatrzonym magazynom możemy zaoferować płyty gumowe ogólnego użytku (SBR), olejoodporne (NBR) oraz termoodporne (EPDM). Wszystkie płyty gumowe dostępne są wersji standardowej jak również wzmocnionej przekładkami z tkaniny.

 

                                     Podkłady gumowe wycięte na wymiar. Zadzwoń i zamów: 780-090-280.

 

Podkład gumowy – charakterystyka:

Wszystkie produkty z gumy wycinamy z pełnych nawoi o szerokości maksymalnej do 1,2 m i długości do 10 mb. Podkłady gumowe możemy dociąć z płyt o grubości od #1 mm do 50 mm, co daje nam możliwość dopasowania się do indywidualnych potrzeb Klienta. W przypadku przeznaczenia do dużego obciążenia możemy zaproponować podkłady z gumy zbrojonej –wzmocnione 1, 2 lub nawet 3 przekładkami z tkaniny.

 

podkłady gumowe

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wybierz podkłady z gumy dopasowane do Twoich potrzeb:

  • rodzaje typy podkładów: guma SBR, guma NBR, guma EPDM
  • kolor: czarny;
  • grubość: #1,5 mm – 50mm;
  • wymiar:  do #20 mm rolki 1200 mm x 10 000 mm, powyżej 20 mm tylko płyty: 1000 mm x 1000 mm;
  • twardość: +/- 60 ShA;
  • wzmocnienie: 1, 2, 3 przekładki z tkaniny;
  • temperatura pracy: -30 do +70 st. C (EPDM -40 do +100 st. C).

 

 

Podkłady z gumy – zastosowanie:

Płyty gumowe jako materiał trudnościeralny znajduje szerokie zastosowanie. Podkłady gumowe przede wszystkim idealnie nadają się do pokrycia posadzki w celu uszczelnienia bądź izolacji podłoża. Ponadto sprawdzają się w mniejszych formatach jako chodniki czy dywaniki oraz maty pod maszyny lub maty gumowe na stoły warsztatowe. Ponadto zabezpieczają przed uszkodzeniami podłogi jak również mają zastosowanie antypoślizgowe i amortyzujące. Podkłady z gumy są bardzo wytrzymałe dlatego wykorzystuje się w wielu gałęziach przemysłu jak również do użytku komercyjnego i domowego.

 

podkłady gumowe na wymiar

 

Niepodważalnym atutem naszej firmy jest szybka i sprawna obsługa nawet dla materiałów docinanych na wymiar czas realizacji zwyczajowo nie przekracza 72h. Ponadto wszystkie zamówienia wysyłamy przy pomocy sprawdzonych firm przewozowych na wskazany przez Klienta adres.

 

 

 

 

 

 

Zapytaj o pomoc konsultanta