Mata gumowa antypoślizgowa – metro i ryfel

Płyty gumowe są powszechnie wykorzystywanym materiałem w różnych gałęziach przemysłu. Jednym z najpopularniejszych zastosowań są podkłady gumowe pod maszyny lub chodniki gumowe, których zadaniem jest amortyzacja podłoża jak również zapewnienie bezpieczeństwa ruchu. Do takich aplikacji polecana jest mata gumowa antypoślizgowa wykonana z wykładziny gumowej typu metro (molet krążkowy, pastylki) lub ryflowanej (rowki). Dzięki wypukłej powierzchni materiał zapobiega poślizgowi i stabilizuje posadzkę, oraz ułatwia odpływ wody czy wycieków.

 

    Maty gumowe antypoślizgowe na wymiar, szeroki wybór formatów. Zadzwoń i zapytaj tel 780 090 280

                                            mata gumowa antypoślizgowamata gumowa antypoślizgowa

 

Mata gumowa antypoślizgowa – specyfikacja techniczna:

Maty gumowe o antypoślizgowych właściwościach cięte są z wykładzin typu molet krążkowy lub ryflowanych. Dostępne są w bogatej ofercie grubości i formatów. Posiadamy w ofercie płyty gumowe bez przekładek lub wzmocnione zbrojeniem z tkaniny. Ponadto maty gumowe antypoślizgowe mogą być wykonane z gumy ogólnego zastosowania (SBR) jak również olejoodpornej (NBR).  Gumowa mata jest produktem bardzo trwałym, wysoce trudnościeralnym, a przy jest elastyczna. Poniższa tabela przedstawia porównanie dostępnych rodzajów mat gumowych.

W ofercie również maty gumowe antypoślizgowe o perforowanej strukturze – SPRAWDŹ!

 

Mata gumowa na metry sprzedaż:

W ciągłej sprzedaży znajduje się zarówno mata gumowa w rolce, jak również maty gumowe na wymiar. Wychodząc naszym Klientom naprzeciw oferujemy niestandardowe gumowe maty antypoślizgowe, które są docinane ściśle pod wymagany rozmiar. Pozwala to na idealne dopasowanie formatu pod gabaryty maszyny, czy też metraż pomieszczenia, a przy tym eliminuje problem magazynowania nadwyżek niepotrzebnego materiału. Wprawdzie usługa cięcia wydłuża nieco czas realizacji, ale otrzymujecie Państwo spersonalizowany produkt.

mata gumowa antypoślizgowa

 

 

Gumowa mata zastosowanie:

Mata gumowa w rolce charakteryzuje się wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu znajduje szerokie zastosowanie w różnych dziedzinach przemysłu. Może być stosowana jako antypoślizgowa mata gumowa posadzkowa lub gumowa mata na stół roboczy. Często wycina się z niej również maty gumowe do maszyn w zakładach produkcyjnych. 

 

 

 

Zapytaj o pomoc konsultanta