Podkłady pod palety w rolce, mata gumowa na wymiar

Odpowiednio dobrana płyta gumowa stanowi skuteczną warstwę ochronna przed mechanicznymi uszkodzeniami, m.in. w przypadku składowania ładunków na palecie. Kluczem jest właściwy dobór grubości płyty do potencjalnego obciążenia. Gumowe podkłady pod palety zabezpieczają zarówno posadzkę jak i drewnianą platformę przed uszkodzeniem czy wilgocią. Częste rozładunki mogą prowadzić do defektów obu powierzchni, a mata gumowa skutecznie je minimalizuje. W ofercie zapewniamy możliwość zakupu całych rolek gumy 1,2m x 5-10mb do wyłożenia większych powierzchni. Rosnącym zainteresowaniem cieszą się również maty gumowe i podkłady pod palety na wymiar.

podkłady pod palety

Antypoślizgowy podkład pod ładunek

Guma oprócz funkcji ochronnej pełni również rolę antypoślizgową (o ile nie jest mokra lub brudna). Płyta gumowa zwiększa siłę tarcia pomiędzy przewożonym ładunkiem, a podłożem, dzięki temu podczas transportu paleta nie ślizga się. Z kolei podczas składowania podkład z gumy izoluje ładunek od wilgotnej posadzki. W tym zastosowaniu sprawdzają się płyty gumowe w rolce rozkładane na całej powierzchni składowania czy miejscu rozładunku. Można zamówić również mniejsze podkłady gumowe pod płozy palety na wymiar lub samodzielnie dociąć formatki z gumy z zakupionej rolki.

Podkład z gumy pod palety euro na wymiar

W przypadku małego zapotrzebowania docięte maty gumowe to tańsze rozwiązanie od zakupu całej rolki ze względu na mniejsze zużycie materiału. Co więcej, mata gumowa na wymiar zapewnia idealne dopasowanie i jest sprzedawana na sztuki. Podkłady pod palety na wymiar to rozsądne rozwiązanie tam, gdzie potrzebna jest ilość nie przekraczająca całej rolki (mniej niż 12m2) lub konieczne jest idealne dopasowanie wymiaru.

Gdzie kupić podkłady pod palety ?

Jako sklep internetowy zachęcamy do składania zamówień mailowo lub telefonicznie. Kontakt z nami umożliwi uzyskanie informacji co do ceny, dostępności, czasu dostawy i wskazanie ewentualnego minimum zakupowego. Gotowe zamówienia wysyłamy kurierem na wskazany adres. Jeśli interesuje Cię cena podkładu pod paletę, napisz lub zadzwoń: 780-090-280. Zapraszamy do zakupów.